پارک محیط‌بان مجهز به دو سکوی بازدید است

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: پارک محیط‌بان مجهز به دو سکوی بازدید است و الزامات یک پارک استاندارد حیات‌وحش را دارد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز پیمان بضاعتی پور ظهر امروز در مراسم افتتاح پارک ۱۷ و نیم هکتاری محیط‌بان، اظهار داشت:: این پارک هفدهمین پارکی است که در دوره پنجم مدیرت شهری افتتاح ‌شده است.

وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی این پروژه اواسط سال ۹۷ آغاز شد، افزود: این پروژه با حمایت شهردار کرج و تخصیص اعتبارات لازم از سوی شورای اسلامی شهر به بهره‌برداری ریسد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: با بهره‌برداری از این اِکو پارک ویژه حیات‌وحش بیش از ۱۷ هکتار از اراضی شمال حصار، محدوده بالای میدان حافظ تا تونل بیلقان در دسترس شهروندان قرار گرفت.

بضاعتی پور در بخش دیگری تأکید کرد: پارک محیط‌بان مجهز به دو سکوی بازدید، سالن قرنطینه مجهز به کلینیک دامپزشکی، سیلوی ذخیره علوفه بوده و همه الزامات یک پارک استاندارد حیات‌وحش را دارد.

وی همچنین با اشاره اینکه چهار پروژه دیگر تا پایان خردادماه به بهره‌برداری خواهد رسید، گفت: پیش‌ازاین پارک «روشندلان» و «ایران کوچک» از پارک‌های موضوعی بود که افتتاح‌شده و پارک «دوستدار کودک»  نیز با تلاش مدیرت شهری در سال جاری احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: ارزش این پروژه ۲۰۰ میلیارد ریال اعلام‌شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.