بهره‌مندی بیش از ۸۵۰۰ دانشجو و دانش‌آموز البرزی از خدمات کمیته امداد

بیش از ۸ دانش‌آموز و ۵۵۰ دانشجوی البرزی درزمینهٔ تأمین کمک‌هزینه تحصیلی، شهریه و سایر نیازهای معیشتی از حمایت کمیته امداد بهره‌مند هستند.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه تقویت جایگاه اجتماعی و توانمندسازی فرزندان مددجویان ازجمله برنامه‌های مهم این نهاد است گفت: در سال جاری رقمی بالغ‌بر سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان جهت کمک‌هزینه تحصیلی، ارائه خدمات آموزشی در کانون‌ها و همچنین کمک‌هزینه شهریه دانشجویی به مددجویان این نهاد در البرز تخصیص داده‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد البرز با تأکید بر لزوم توجه هم‌زمان به توانمندسازی فرهنگی و توانمندسازی اقتصادی در کمیته امداد گفت: بیش از ۸ هزار دانش‌آموز و ۵۵۰ دانشجوی البرزی درزمینهٔ تأمین کمک‌هزینه تحصیلی، شهریه و سایر نیازهای معیشتی از حمایت کمیته امداد بهره‌مند هستند.

محمدی فرد افزود: ۴۰ درصد از مددجویان دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی ۲۵ درصد در دانشگاه دولتی ۱۸ درصد در دانشگاه پیام نور ۵ درصد در دانشگاه‌های غیرانتفاعی و ۱۲ درصد در دانشگاه علمی کاربردی تحصیل می‌کنند.

محمد محمدی فرد با تقدیر از مراکز نیکوکاری این نهاد در استان البرز و جمع‌آوری کمک‌های مردم برای دانشجویان و دانش آموزان نیازمند یادآور شد: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند با تماس شماره تلفن ۲۶۳۲۸۰۱۰۷۱ و همچنین واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۹۹۷۶ ما را در این امر خیر یاری نمایند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.