بزرگراه شمالی دومین پل بلند کشور به‌شمار می‌رود

سرپرست شهرداری کرج با اشاره به پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه بزرگراه شمالی این شهر، گفت: با بهره‌برداری از این پروژه شاهد رفع ترافیک، کاهش آلودگی هوا و صرفه‌جویی در مصرف سوخت خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز منوچهر غفاری صبح امروز در جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه بزرگراه شمالی کرج، اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی این پروژه نشان از عزم جدی برای تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌ای است که ابعاد ملی دارد.

وی با بیان اینکه این دوره از مدیریت شهری اهتمام ویژه‌ای بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام دارد، ادامه داد: با تزریق اعتبار مناسب، بخشی از مشکلات این پروژه از تأمین مطالبات پیمانکار تا خرید تجهیزات باقی‌مانده رفع می‌شود و چند قدم به بهره‌برداری از آن نزدیک می‌شویم. رفع مشکلات ترافیکی، کاهش آلودگی هوا و صرفه‌جویی در مصرف سوخت بخشی از نتایج بهره‌برداری از این بزرگراه است.

سرپرست شهرداری کرج با اشاره به اینکه اقدامات مؤثری در گذشته جهت تکمیل این بزرگراه انجام شده است، تاکید کرد: در سفر اخیر ریاست‌جمهوری و اعضای هیئت دولت به استان البرز بر سهم ۵۰ درصدی وزارت راه برای تکمیل این پروژه تاکید شده است.

وی با در خصوص ضرورت برگزاری جلسات مستمر برای بررسی وضعیت به‌روز این پروژه، خاطرنشان کرد: بدون شک با تعامل و همکاری، موانع از میان برداشته می‌شود و در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری از این پروژه خواهیم بود.

این پروژه در دست احداث ۱۱ تقاطع و ۱۹ پل دارد و دومین پل بلند کشور به‌شمار می‌رود که ارتفاعی حدود ۱۳۲ متر دارد.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.