احداث اردوگاه ماده ۱۶ نقش مهمی در کاهش سرقت‌های خرد در استان البرز داشت

رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به نقش ایجاد اردوگاه ماده ۱۶ در کاهش سرقت‌های خرد، ابراز امیدواری کرد با پیگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان این اردوگاه‌ها در تمام شهرهای استان ایجاد شود.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج، حسین فاضلی هریکندی در دیدار با فرمانده انتظامی استان البرز و جمعی از مسئولان انتظامی با اشاره به توفیقات دادگستری استان در سال گذشته که منجر به تقدیر ویژه رئیس قوه قضائیه از این اقدامات شد اظهار داشت: این موفقیت‌ها حاصل همراهی و تعامل همه دستگاه‌های حاکمیتی از جمله نیروی انتظامی استان است.

وی افزود: ارتباط بین دستگاه قضایی و انتظامی، همسو و در بسیاری از موارد نقش مکمل را دارد.

رئیس کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه  نیروی انتظامی استان در سال گذشته در تعامل با دستگاه قضایی اقدامات مهمی در زمینه‌های مختلف از جمله کاهش سرقت و برخورد با جرایم خشن داشت بیان کرد: احداث اردوگاه ماده 16 در استان البرز پس از سال‌ها انتظار  اتفاقی بسیار مهم است.

فاضلی هریکندی تصریح کرد: ایجاد این اردوگاه نقش مهمی در کاهش سرقت‌های خرد داشت که امیدواریم با پیگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان این اردوگاه‌ها در تمام شهرهای استان ایجاد شود.

در این دیدار معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان البرز در پیگیری پرونده‌های خاص دادگستری استان و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز نیز حضور داشتند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.