پدافند غیرعامل راهبرد اساسی مصون سازی کشور است

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ضمن تبریک فرارسیدن هفته پدافند غیر عامل گفت:پدافند غیر عامل راهبرد اصلی و اساسی مصون سازی کشور در برابر تمام تهدیدات دشمنان این مرز و بوم است.

به گزارشپایگاه خبری همگام با البرز نادر ثناگو مطلق ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان البرز اظهار داشت:  از سوی دیگر توسعه هر چه بیشتر این بخش مهم،علاوه بر حفظ و حراست از دستاوردهای مادی و معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، موجب ارتقای امنیت ملی کشورمان می شود.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت پدافند غیر عامل خاطر نشان کرد: در واقع پدافند غیر عامل بهترین گام برای مقاوم سازی کشور در برابر تهدیدهای دشمنانی است که تمام تلاش شان بر این بوده و هست تا با ضربه زدن به کشور و نظام بتوانند به اهداف شان برای زمین‌گیر کردن ما برسند.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در ادامه خاطرنشان کرد:ضمن تبریک فرارسیدن هفته پدافند غیرعامل، توسعه پدافند غیر عامل در این منطقه از برنامه هایی که به صورت جدی در این منطقه پیاده شده و بنا داریم تا هر چه بیشتر آن را در پیام اجرایی کنیم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.