ستاد تنظیم بازار شهرستان کرج میدانی برگزار شد

فرماندار کرج در بازدید از فروشگاه های بزرگ عرضه کالاهای اساسی مردم ضمن تاکید بر رصد روزانه بازار و شبکه توزیع،خواستار تشدید فعالیت دستگاه های نظارتی در عرضه یکسان قیمت کالاها شد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز به نقل از  روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج، غفور قاسم پور صبح روز سه شنبه در راس هیاتی بصورت میدانی در تعدادی از فروشگاه های بزرگ سطح شهر حضور پیدا کرد و ضمن رصد قفسه های این فروشگاه زنجیره ای و نحوه ی توزیع و عرضه کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم شهر کرج از جمله مرغ، گوشت، تخم مرغ، لبنیات و.. میزان قیمت شده بر روی اقلام مصرفی را نیز مورد بررسی قرار داد.

وی با اشاره تاکید هیات محترم دولت و مقام عالی دولت در استان مبنی بر رصد روزانه بازار، شبکه توزیع  و جلوگیری از نوسان قیمت ها تصریح کرد: کالاهای مورد نیاز مردم باید  در فروشگاه های زنجیره ای با درج قیمت مصوب عرضه شود و از توزیع سلیقه ای جلوگیری بعمل آید.

قاسم پور گفت: دستگاه های نظارتی در کرج بصورت روزانه بازار را کنترل می کنند و تمام تلاش مسولان امر نیز این است که مردم مشکلی در تامین اقلام مورد نیاز خود نداشته باشند.

همچنین در ادامه این بازدید که با همراهی حصاری رییس اتاق اصناف کرج، مجرد معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج،معاون تعزیرات حکومتی مرکز استان، معاون بازرسی سازمان صمت و رئیس بازرسی اتاق اصناف کرج همراه بود؛ گزارشی از نحوه قیمت گذاری گوشت، مرغ، تخم مرغ و مواد لبنی و مصوبات ستاد تنظیم بازار و نحوه توزیع در میادین میوه و تره بار ارائه شد.

در جریان بازدید فرماندار کرج بعد از بحث و بررسی در خصوص زنجیره تولید و‌ توزیع در اقلام اساسی، تصمیماتی نیز در جهت بهبود وضعیت بازار اتخاذ شد.

قاسم پور در بازدید امروز که بصورت سرزده انجام شد، پس از شنیدن مشکلات در نحوه توزیع و همچنین برخی تغییر قیمت ها دستورات لازم را  برای حل مشکلات در نحوه عرضه به مصرف کنندگان در فروشگاه های زنجیره ای صادر کرد.

فرماندار کرج در این بازدید بصورت تلفنی نیز پیگیری های لازم و هماهنگی های بین دستگاهی را جهت رسیدگی به هر گونه تخلف انجام داد.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.