بخشی از آسیب‌های ناشی از بارندگی به حذف این سبدها زباله باز می‌گردد.

نایب رئیس شورای شهر کرج، جمع آوری سبدهای زباله را اقدامی عجولانه عنوان کرد که بخشی از آسیب‌های ناشی از بارندگی به حذف این سبدها باز می‌گردد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز علیرضا رحیمی در جلسه شورای شهر کرج که در صحن علنی شورا برگزار شد اظهار داشت:  جمع آوری این سبدها اگرچه در ماهیت درست بود اما چون برنامه جایگزینی برای آن در نظر گرفته نشده، آسیب‌های بسیاری به شهر وارد کرده است.

رحیمی افزود: چقدر بگوییم که باید فکری به حال این موضوع کنید؟ امروز هر کجا و هر محله‌ای می‌رویم نخستین درخواست شهروندان به موضوع سطل زباله و بهداشت منطقه ارتباط دارد.

عضو شورای شهر کرج، با ابراز تاسف از اینکه امروز کار شورای شهر به جایی رسیده که باید به شهرداری درباره نصب سطل زباله تذکر دهد، تصریح کرد: با مردم صادق باشید. بگویید سطل می‌خریم اما تا فلان زمان! به مردم اهمیت بدهید و خواسته شان را انجام بدهید.

وی با اشاره به اینکه بارندگی روزهای گذشته در کرج رگباری و غیرقابل پیش بینی نبود، بروز این میزان از آبگرفتگی در شهر را غیرقابل گذشت ارزیابی کرد.

رحیمی، انجام لایروبی جوی ها و نهرها در فصول گرم سال و بازدید  قبل از بارندگی را از وظایف خدمات شهری ذکر کرد که باید برای جلوگیری از آبگرفتگی انجام شود.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.