نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی دُز اول واکسن رازی کووپارس را دریافت کرد

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، پیش از ظهر امروز با حضور در سایت واکسیناسیون فاز 3 مطالعه بالینی واکسن کرونای موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، دوز اول واکسن رازی کووپارس را دریافت کرد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز به نقل از روابط عمومی موسسه رازی، حجت الاسلام سید حسن ربانی، پیش از ظهر امروز در سایت واکسیناسیون کارآزمایی بالینی فاز 3 واکسن رازی کووپارس موسسه رازی در کرج حضور یافت و دوز نخست این واکسن را دریافت کرد.

وی پس از دریافت واکسن ایرانی کووپارس با قدردانی از دست اندرکاران این پروژه اظهار کرد: به تمام عزیزانی که در عرصه سلامت به ویژه در زمینه مبارزه با کرونا مجاهدت می کنند، صمیمانه خداقوت و خسته نباشید می گویم.

حجت الاسلام ربانی درباره دربافت واکسن ایرانی کرونا گفت: اعتقاد داشته و دارم که باید واکسن ایرانی بزنم و با توجه به این که مجموعه موسسه رازی، تلاش کردند و واکسن کرونا را ساختند، به پاس تشویق و تقدیر از دست اندرکاران این واکسن در موسسه رازی و سازمات تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، واکسن کووپارس را انتخاب کردم.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به بازدید ماه گذشته از موسسه رازی یادآور شد: موسسه رازی سابقه ای حدود صد ساله در واکسن سازی دارد و از موسسات با سابقه کشور در زمینه تولید واکسن است؛ بنابراین صبر کردم تا با صدور مجوز مصرف، این واکسن ملی و ایرانی را دریافت کنم.

مجوز مصرف اضطراری داوطلبانه واکسن رازی کووپارس، روز گذشته از سوی سازمان غذا و دارو، صادر شد.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.