علی رضا پیغمبر دوست تندیس ستاره ملی روابط عمومی را دریافت کرد

 

در این آئین که به همت خانه روابط عمومی ایران برگزار شد، دکتر علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و سخنگوی دولت، با اشاره به بحران اطلاعات در جامعه امروز ایران و بیان تغییرات ارتباطی در حوزه های اجتماعی افزود: در این شرایط تلاش رسانه های معاند خارجی بر ایجاد افکار عمومی را نباید نادیده گرفت چرا که در تلاشند اعتماد و سرمایه اجتماعی را دچار تغییر نمایند لذا هوشیاری حوزه های روابط عمومی ضروری است.

ربیعی افزود: اکنون که سایه کرونا، ارتباطات انسانی و سازمانهای سنتی را دچار مشکل کرده و ارتباط حیات بهینه مدیران را به مخاطره انداخته است، میبایست نتیجه فعالیتها، ارتباط امیدبخش و زندگی اجتماعی نوین را بدنبال داشته باشد که نقش حوزه روابط عمومی ادارات حائز اهمیت است که در این راستا ایجاد بستر مناسب مشارکت شهروندان، افزایش تعداد سازمانهای غیردولتی در سالهای اخیر را بدنبال داشته است.

ربیعی افزود: تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاههای اجرایی در استانها نشانی از اهمیت نظام اطلاع رسانی است که ضرورت تعامل همه دستگاهها در راستای اطلاع رسانی مناسب و تشکیل دولت ارتباطی را می طلبد.

فیلیپ بورمانز، رییس انجمن بین المللی روابط عمومی با اشاره به چالش های پیش پای حوزه روابط عمومی بر استفاده هر چه بیشتر و هوشمندانه تر از تکنولوژی های ارتباطی تأکید کرد.

وی ارتباطات شفاف و با احترام را اساس تفاهم انسانی دانست و گفت: ما باید ضمن پیروی از اصول علمی در روابط عمومی ها، به دنبال ایجاد تغییرات مثبت هرچند کوچک باشیم که برای این مهم نیازمند حرکت به سمت استفاده از تکنولوژی های جدید ارتباطی نظیر اتوماسیون و هوش مصنوعی هستیم.

در این آئین روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد بدلیل درخشش در مجموعه فعالیتهای ارتباطی در سال 1399 مفتخر به دریافت “لوح و تندیس ستاره ملی روابط عمومی” شد.

علیرضا پیغمبردوست سرپرست حوزه روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در حاشیه آئین نکوداشت گفت: شهروندان فهیم، سرمایه‌های اصلی شهر هستند لذا انجام آموزشهای شهروندی و ارتقا سطح دانش و آگاهی آنان امری ضروری است که در این راستا سیاستها و برنامه های شرکت عمران براساس احترام شهروندی و ایجاد بستر مناسب مشارکت اجتماعی آنان در اداره بهتر محیطهای شهری، تدوین و اجرا شده که در کاهش آسیبها تاثیرگذار بوده است.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/ کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.