بخش خصوصی می تواند با جذب سرمایه گذار همراه باشد

مجری نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته غرفه استان البرز گفت: بخش خصوصی می تواند با جذب سرمایه گذار همراه باشد.

نغمه منوری در گفت و گو با خبرنگار همگام با البرز در سومین روز از نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی استان البرز که با اشاره به اینکه امسال نمایشگاه گردشگری استان البرز از سالهای قبل متفاوت تر بوده است، اظهار داشت: سعی  کردیم تمام زیر مجموعه های گردشگری در نمایشگاه به نمایش گذاشته شود.

وی با بیان اینکه این گردشگری شامل گردشگری کودک، گردشگری ورزشی، بوم گردی، طبیعت گردی است، افزود: ما سعی کرده ایم از تمام المانهای استان استفاده لازم را بکنیم.

وی با بیان اینکه پتانسیل های گردشگری البرز بسیار بالا است و ما برای جذب سرمایه گذار از گردشگری نیز استفاده می کنیم، عنوان کرد: ما سعی کردیم از تمام سرمایه گذاران استان دعوت کنیم تا در نمایشگاه حضور داشته باشند .

مجری نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته غرفه استان البرز با بیان اینکه گردشگری برای بخش خصوصی و وابسته به ان است، خاطر نشان کرد: بخش خصوصی می تواند جذب سرمایه گذار همراهی لازم را انجام دهد و بخش دولتی در این زمینه بحث نظارت و کمک دارد.

منوری با بیان اینکه در حال حاصر با توجه به پتانسیل هایی که در استان وجود دارد ما سعی کردیم در بوم گردی و گردشگری کشاورزی بیشترین فعالیت را داشته باشیم، گفت: در بحث گردشگری کودک تلفیقی از گردشگری طبیعی با خانواده را همراه ساخته ایم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.