مرحله دوم واکسیناسیون کرونا در مراکز توانبخشی بهزیستی البرز آغاز شد

مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: مددجویان دچار معلولیت ذهنی ، اعصاب و روان ، جسمی_حرکتی مقیم در مراکز تحت نظارت بهزیستی استان البرز واکسن کرونا را دریافت کردند.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج،اسدالله حیدری اظهار داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته و پس از اتمام واکسیناسیون سالمندان ، اکنون و در مرحله دوم افراد دارای معلولیت مقیم مراکز دوز اول واکسن کرونا را که از تاریخ ۲۱ اردیبهشت شروع شده تا ۲۹ اردیبهشت دریافت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه واکسیناسیون کرونا در ۵۴ مرکز در حال انجام است افزود : این مراکز شامل مراکز نگهداری معلولین ذهنی ، مراکز نگهداری بیماران اعصاب و روان مزمن، مراکز نگهداری سالمندان و مراکز نگهداری معلولین جسمی-حرکتی است

حیدری گفت: در مرحله دوم جمعا ۱۹۲۲ نفر به تفکیک ۱۵۲۸ مددجوی مقیم و ۳۹۴ نفر از کارکنان این مراکز دوز اول واکسن را دریافت نموده اند که آمار مددجویان مقیم شامل واکسیناسیون ۶۲۶ معلول ذهنی ، ۶۸۰ بیمار اعصاب و روان ، ۲۸ معلول جسمی و ۱۹۴ سالمند جامانده از مرحله قبل می باشد.

مدیرکل بهزیستی البرز در پایان گفت : نظر به اینکه در هر مرحله دو دوز واکسن تزریق میشود، در مرحله اول که تا هفدهم فروردین ماه ادامه یافت ۱۳۷۱ نفر کاملا واکسینه شدند و با احتساب افراد واکسینه شده در مرحله دوم جمعا ۳۲۹۳ نفر واکسینه شده اند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.