با گرانفروشی مرغ در بازار برخورد می شود

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز با بیان اینکه مرغ به میزان کافی در بازار توزیع شده است، گفت: گرانفروشی مرغ قابل قبول نیست و با صنوف متخلف برخورد جدی خواهیم داشت.

کوروش مرادی، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری همگام با البرز اظهار داشت: در خصوص آخرین قیمت مرغ، گفت: مرغ گران نشده است و طبق همان قیمت اعلامی مصوب باید به فروش برسد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت البرز با بیان اینکه همچنان نظارت و بررسی بر روند فعالیت صنوف با جدیت دنبال می‌شود، افزود: طی روز گذشته ۱۰ مغازه گران فروش مرغ تذکر گرفتند و پرونده سازی صورت گرفت.

این مقام مسؤول یادآور شد: در روزهای گذشته مرغ به میزان کافی در بازار توزیع شده است و هیچ کمبودی وجود ندارد؛ گران فروشی به هیچ وجه قابل قبول نیست و برخورد جدی و قاطع با متخلفان صورت خواهد گرفت.

مرادی در پایان قیمت مصوب هر کیلوگرم مرغ را ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرد، تصریح کرد: از شهروندان خواهشمند است مرغ را گران تر از قیمت مصوب اعلامی خریداری نکنند و در صورت مشاهده تخلف آن مغازه را به سامانه ۱۲۴ معرفی کنند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.