ادای دین شهدای خدمت با مشارکت در انتخابات

نماینده عالی دولت در استان البرز در جلسه با نمایندگان فرماندار گفت: با حضوری هوشمندانه و مشارکت بالا دین مان را به دولت صادق الوعده ادا کنیم.

 

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز  مجتبی عبداللهی گفت: تفکر جهادی و انقلابی ما غیر قابل کتمان است و دل مان می خواهد رییس جمهوری با این ویژگی انتخاب شود.

وی با اشاره به عملکرد ۳۳ ماهه دولت سیزدهم بیان کرد: الویت ما بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب مشارکت بالایت و همه سلایق در انتخابات شرکت کنند.

رییس شورای تامین استان تصریح کرد: عمل به وعده های دولت سیزدهم بی نظیر بود و اقداماتی جهادی این دولت کمتر بیان شده است.

نماینده عالی دولت افزایش سرانه های درمانی، آموزشی و اشتغال را برخی از تلاش های شبانه روزی دولت سیزدهم و اقدامات شهید جمهور در استان البرز عنوان کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: وظیفه شما نمایندگان فرماندار در روز انتخابات تنها رای گرفتن از رای دهندگان است و می بایست تلاش مرد که مشارکت هم افزایش پیدا کند.

طبق گفته ی رییس حوزه انتخابات استان البرز ۱۳۴۵ شعبه اخذ رای در استان تدارک دیده شده که بیش از ۶۰ درصد آن متعلق به شهرستان کرج است.

استاندار البرز افزود: بیش از ۲۴ هزار نفر عوامل اجرایی فرایند انتخابات را انجام می دهند که بیش از ۱۴ هزار نفر از آنها در ۷۴۴ شعبه اخذ رای شهرستان کرج فعال هستند.

وی با اشاره به عوامل اجرایی شعب اخذ رای ادامه داد: در هر شعبه بین ۱۵ تا ۲۰ نفر حضور دارند تا انتخاباتی سالم، پر شور و بر اساس معیارهای رهبر معظم انقلاب انجام شود.

استاندار تاکید کرد: انتخابات تکمیل کننده تشییع پیکر شهدای خدمت است و می بایست با مشارکت بالا دین خود را به دولت ادا کنیم.

پایگاه خبری البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.