رشد ۳۹ درصدی جمع‌آوری صدقات در استان البرز

مردم خیر البرز از ابتدای سال جاری تاکنون ۸ میلیارد و ۵۸۶ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۹ درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به روش نوین پرداخت صدقات با کد QR که یک روش پرداخت الکترونیکی است. اظهار داشت: به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا مردم نیکوکار می‌توانند با این روش نوین از طریق تلفن همراه خود به نیازمندان کمک کنند.

وی افزود: مردم خیر البرز از ابتدای سال جاری تاکنون ۸ میلیارد و ۵۸۶ میلیون تومان صدقه نقدی و غیر نقدی پرداخت کردند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۹ درصد رشد داشته است.

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با تأکید بر اینکه، کمک‌های جمع‌آوری‌شده از صندوق‌های صدقات مطابق جدول سهم‌بندی و مبتنی بر نیاز جامعه هدف در امور معیشتی، درمان، مسکن، جهیزیه و تحصیل نیازمندان هزینه می‌شود، گفت: هم‌اکنون حدود ۱۶۴ هزار صندوق صدقات فعال در استان البرز وجود دارد که ۱۵۳ هزار صندوق در اختیار مشترکان خانگی و بقیه در قالب صندوق در معابر، ادارات، مجتمع‌های تجاری و مدارس نصب‌شده‌اند.

وی از آمادگی دفاتر ۱۳ گانه کمیته امداد وبیش از ۳۰۰ مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های نقدی خبر داد و افزود: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق اسکن کد QR (درگاه پرداخت الکترونیکی)، شماره‌گیری تلفن گویای ۳۵۵۷ و واریز به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ نزد صندوق امداد ولایت البرز، نسبت به ارائه کمکهای نقدی خود اقدام نمایند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.