پیشگیری از فساد ، رانت و سایر تخلفات در مدیریت شهری کرج ضروری است

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: شفاف سازی تهاتر با هدف پیشگیری از فساد ، رانت و سایر تخلفات در مدیریت شهری کرج ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج ، علی قاسم پور در نطق پیش از دستور یازدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر اظهارداشت: به نظر می رسد که شهردار کرج در امر معاملات و تهاتر تجدید نظر جدی داشته باشد و از نظر مالی و اعتباری معاملات مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

وی ادامه داد: شفافیت در معاملات املاک شهری و تهاتر از رانت ، فساد و مشکلات دیگر جلوگیری خواهد کردو باید در چارچوب قانونی عمل کرد.

قاسم پور در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر تفویض اختیارات به مدایران مناطق و سازمان های شهرداری کرج گفت : از آنجا که شهرداری دارای نیروهای انقلابی، توانمند وپاکدست فراوانی است باید شهردار در بحث تفویض اختیار به مدیران مناطق و سازمان های تابعه اقدام لازم به عمل آورد.

وی بیان داشت : البته در بحث منابع مالی این تفویض اختیارات می تواند با بررسی بیشتر انجام شود.
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج در خصوص شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد شهرداری کرج نیز گفت : در این بخش باید نظارت ها بیشتر شود و از نظام پیمانکاری سالاری فاصله گرفت.

قاسم پور افزود: نظارت بر پرداخت حقوق، بیمه و بیمه تکمیلی کارکنان و کارگران شرکت های پیمانکاری ضروری است تا در این زمینه از حقوق این قشر به خوبی حمایت شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد که در بحث شرکت های پیمانکاری باید بازنگری شود تا ضمن ارتقای خدمات شاهد بروز مشکلاتی برای کارگران این شرکت ها نباشیم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.