مشکلات متقاضیان مسکن مهر شهر جدید هشتگرد مرتفع شد

رئیس دادگستری ساوجبلاغ گفت که با حل اختلاف دو شرکت در این شهرستان با ورود دستگاه قضایی، مشکلات خریداران واحدهای مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد حل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج،احمد نوروزی با اشاره به حل مشکلات بین شرکت عمران شهر جدید هشتگرد و شرکت ساختمانی «بلندپایه مشاهیر» که منجر به بلاتکیفی خریداران واحدها شده بود اظهار داشت: این پرونده مربوط به یکی از پروژه های مسکن مهر شهر جدید هشتگرد است که به دلیل تاخیر در تحویل واحدهای احداثی، مشکلاتی را برای خریداران ایجاد کرده بود.

وی افزود: با توجه به تاکیدات رئیس قوه قضائیه در پیگیری پرونده های کثیر الشاکی و کثیر الاطراف و دستور رئیس کل دادگستری استان و پیگیری اداره کل بازرسی استان، جلسه ای با حضور طرفین به منظور حل اختلاف در محل دادگستری برگزار شد که پس از طرح مشکلات و اختلافات، در نهایت به چندین راه حل برای برطرف کردن اختلافات و حل مشکلات متقاضیان مسکن مهر این شهر رسیدیم.

رئیس دادگستری ساوجبلاغ یکی از توافقات انجام شده را تحویل 102 واحد مسکن مهر از اول تا پایان خرداد امسال توسط شرکت بلندپایه مشاهیر بیان و اضافه کرد: همچنین مقرر شد شرکت عمران نیز نسبت به محاسبه و رسیدگی به صورت وضعیت های شرکت سازنده اقدام و تسویه حساب کند.

وی دیگر توافق انجام شده را متعهد شدن شرکت عمران شهر جدید هشتگرد به صدور الحاقیه و قرارداد واگذاری برای متقاضیان معرفی شده از طرف شرکت سازنده بیان و متذکر شد: شرکت عمران شهر جدید باید ظرف 45 روز نسبت به محاسبه و تسویه حساب با سازنده در خصوص محوطه سازی و آماده سازی از محل آورده متقاضیان اقدام کند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.