۹‌ هزار و ۶۵۰ نیکوکار البرزی به عنوان حامی طرح ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان به طرح اکرام پیوستند

در ماه مبارک رمضان بیش از ۹ هزار حامی جدید در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کرده اند که حمایت بیش از ۸ هزار فرزند یتیم و محسنین را برعهده گرفتند. (در این طرح یک حامی میتواند حمایت یک یا چند فرزند را به عهده بگیرد)

 

رضا البرزی در گفت وگو با خبرنگار همگام با البرز از کرج با بیان اینکه در حال حاضر فرزند یتیم بدون حامی نداریم، :اظهار داشت: بیش از ۴۱ هزار حامی حمایت هزار و ۷۲۰ یتیم و شش هزار و ۳۱۰ فرزند محسنین را بر عهده‌ دارند.

مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به رشد ۲۰ درصدی ثبت‌نام حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین نسبت به سال گذشته اظهار کرد: با توجه به مبلغ واریزی حامیان، به‌ طور میانگین ماهانه فرزندان اکرام ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و فرزندان محسنین ۸۰۰ هزار تومان از طریق کارت‌های عضو شتاب و توسط خود حامیان به‌ طور مستقیم به‌ حساب هر فرزند معنوی واریز می شود.

مدیرکل کمیته امداد البرز یادآور شد: مردم استان البرز در صورت تمایل می‌توانند در طول سال با حضور در واحد طرح اکرام و محسنین مستقر در اداره‌کل کمیته امداد البرز و دفاتر امداد امام (ره) شهرهای البرز و همچنین ارسال عدد ۲۶ به سامانه ۳۰۰۰۳۳۳۳ و مراجعه به سایت ekram.emdad.ir فرزندان معنوی خود را انتخاب و در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.