با صدور مجوز ایجاد مؤسسه آموزش گردشگر‌ی در کرج موافقت شد

سر‌پرست‌ معاونت گردشگر‌ی البرز از موافقت اولیه با صدور مجوز هشتمین آموزشگاه گردشگر‌ی در کرج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میر‌اث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی استان البرز، مرتضی نیک‌رو اظهار داشت: شورای‌ آموزش گردشگر‌ی با حضور اعضا‌ی مربوطه از جمله مسئول امور حقوقی و کار‌شناس آموزش اداره‌کل تشکیل و با صدور مجوز یک واحد آموزشی در حوزه گردشگری موافقت شد.

وی افزود: همزمان با اولین جلسه شورای‌ آموزش گردشگر‌ی استان در سال جار‌ی هشتمین مجوز آموزشگاه گردشگر‌ی با حجم سرمایه‌گذار‌ی بیش از ۲ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۲ نفر ثابت و ۱۰ نفر متغیر در این حوزه صادر شد.

نیک‌رو عنوان کرد: دوره‌های آموزشی راهنمایان طبیعت ‌گرد‌ی، ایرانگردی و جهانگرد‌ی(فرهنگی)، دوره‌های هتلدا‌ری، دوره‌های کوتاه‌مدت زیر ۳۰ ساعت مرتبط با حوزه گردشگر‌ی، مدیر فنی بند ب و مدیریت تأسیسات گردشگر‌ی از جمله خدمات ارائه شده در این واحد خواهد بود.

سر‌پرست‌ معاونت گردشگر‌ی البرز با اشاره به بهر‌ه‌گیر‌ی از اساتید مجرب گردشگر‌ی و ارائه مدرک معتبر بیان کرد: توجه به استقبال علاقمند‌ان و تراکم آموزشگاه‌ها‌ی گردشگر‌ی به ویژه در کرج، تمهیداتی به منظور راه‌انداز‌ی موارد مشابه در سایر شهرستان‌ها‌ی استان نیز در نظر گرفته‌ شده است.

https://hamgambaalborz.ir/

انتهای پیام/شراره کهنسال
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.