طبخ و توزیع بیش از 100 هزار پرس غذای گرم بین محرومان البرزی

با اجرای طرح اطعام مهدوی در روز شهادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) بیش از 100 هزار پرس غذای گرم به ارزش 2 میلیارد و 550 میلیون تومان بین نیازمندان و مددجویان استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج،محمدی فرد اظهار داشت:  به همت 75 مرکز نیکوکاری در تعامل و هم افزایی با کمیته امداد البرز بیش از 100 هزار پرس غذای گرم به ارزش 2 میلیارد و 550 میلیون تومان بین نیازمندان استان توزیع شد .

وی با بیان اینکه طبخ این تعداد غذا هم زمان در سطح شهرستان های استان صورت گرفته است افزود : سهم شهرستان کرج ۳۰ هزار پرس غذای گرم بوده است که توسط ۶ مرکز نیکوکاری فرزندان شاهد ، زائرین و کارگزاران زیارتی ، جامعه فوتبال البرز ، نورالشهدا ، اصناف و بازاریان و سید العابدین طبخ و با همکاری 33 مرکز نیکوکاری بین نیازمندان شناسایی شده توزیع شد

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به اینکه این نهاد، تمامی ظرفیت‌های موجود را در جهت خدمت به محرومان به‌ویژه در این ماه مبارک بکار بسته است گفت: در استان البرز، طرح اطعام مهدوی هم‌زمان با سراسر کشور به مرحله اجرا درآمده و بر این اساس در آشپزخانه‌های تعیین‌شده، غذای گرم با رعایت تمامی موازین بهداشتی بین نیازمندان توزیع می‌شود.

محمدی فرد با ابراز اینکه ایران همدل پویشی برای همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه به نیازمندان در ماه رمضان است. گفت: مراجعه حضوری به ۱۳ دفتر کمیته امداد امام (ره) و بیش از 30۰ مرکز نیکوکاری طرف تعامل با این نهاد در استان البرز، تماس با شماره تلفن ۲۶۳۲۸۲۶۷۴۱ و واریز کمک نقدی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۸۳۶۲ راه‌های مشارکت مردم نیکوکار در طرح اطعام مهدوی است.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.