استقبال صنعتگران استان به منظور رفع موانع تولیدی و صنعتی

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج، پرهام رضایی اظهار داشت: قوه قضاییه در دوران تحول اقدامات بسیار موثری در راه رفع مشکلات قضایی واحدهای صنعتی در استان البرز برداشته است.

وی افزود: در این راستا دادستان عمومی و انقلاب کرج طی یک درخواست کتبی خواستار انعکاس مشکلات صنعتگران برای رسیدگی بر اساس اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه شده است.

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز با بیان اینکه صنعتگران استان استقبال بسیار خوبی از این پیشنهاد داشته اند، گفت: لیست واحدهای متقاضی نیازمند کمک از سوی اتاق بازرگانی استان البرز آماده شده است و در نخستین وقت ممکن این مشکلات با حضور و توجه مقامات قضایی البرز بررسی و پیگیری می‌شود.

رضایی با بیان اینکه مشکلات مطرح شده در حوزه‌های مختلف است که قطعا با رویکرد قابل توجه دستگاه قضایی مرتفع می شود، تصریح کرد: اقدامات دستگاه قضایی در رفع مشکلات واحدهای صنعتی امید زیادی در میان تولید کنندگان استان البرز ایجاد کرده است.

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز با بیان اینکه در سال گذشته اقدامات دستگاه قضایی در استان سبب جلوگیری از تعطیلی تعداد زیادی از واحدهای صنعتی شد،عنوان کرد: با توجه به اینکه استان البرز از استان‌های صنعتی کشور است، این اقدامات در راستای منویات رهبری معظم انقلاب و تسهیل در رفع مشکلات واحدهای صنعتی انجام می شود.

پایگاه خبری استان البرز
انتهای پیام/شراره کهنسال
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.