بیماری صعب العلاج با ارائه مدارک پزشکی واکسینه می شوند

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: تزریق واکسن به نوبت اولویت‌ها در استان البرز در حال انجام است و اگر فرد از گروه خود جا ماند نگران نباشد چرا که با گروه بعدی واکسینه می‌شود؛ برای تزریق منتظر تماس مرکز بهداشت باشید.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز، مهرداد بابایی، صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  پاکبانان و کادر درمان استان البرز واکسن کرونا دریافت کردند و در حال حاضر تزریق برای افراد بالای ۸۰ سال در جریان است.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با اشاره به اینکه پرونده افراد در مراکز بهداشتی موجود است،افزود: به نسبت اولویت‌های در نظر گرفته شده توسط وزارت بهداشت به افراد اطلاع رسانی کرده و مکان و زمان تزریق واکسن اعلام می‌شود.

وی با بیان تأکید بر اینکه برای دریافت واکسن نیاز به حضور در مراکز بهداشتی نیست، گفت: اگر فردی جزو اولویت باشد و از دریافت واکسن جامانده باشد نگران نباشد، با گروه بعدی واکسینه خواهد شد.

بابایی با اشاره به اینکه آیا بیماران زمینه‌ای و خاص در اولویت تزریق واکسن قرار دارند، گفت: اگر فردی بیماری صعب العلاجی داشته باشد با مراجعه به معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز و ارائه مدارک پزشکی خود، تاییده  تزریق واکسن دریافت می‌کند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.