رفع موانع تولید در البرز دنبال می‌شود

استاندار البرز گفت: رفع موانع تولید و صنعت البرز را با جدیت در ابعاد استانی و ملی دنبال می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز مجتبی عبداللهی در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه ضرورت دارد شهرک‌های صنعتی استان با مدیریت حق شارژ و تعامل واحدهای مستقر نسبت به ارتقا زیرساخت‌ها، نظافت، زیباسازی و… اقدام کنند، بر ضرورت اتخاذ تدابیر ویژه، آگاهی‌بخشی و همکاری بواسطه مسئولیت‌های اجتماعی فعالان اقتصادی، تاکید کرد.

وی با اشاره به حضور استان البرز در پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی کشور، ادامه داد: این استان ظرفیت‌های فراوانی در تولید و صادرات دارد و می‌تواند با احصا نقاط ضعف و قوت این دوره، در دوره بعد با قدرت بیشتری حاضر شود.

عبداللهی گفت: امید است با تلاش‌های صورت گرفته و عزمی که برای تحقق شعار سال معطوف شده، بتوانیم در راستای افزایش تولید استان و به تبع آن کشور و کاهش تورم در جهت تصمیم سازی و رفع موانع تولید و صنعت و تجارت استان گام برداریم.

وی افزود: مسائل و موضوعات استانی در حوزه تولید، صنعت و تجارت را با تعامل مدیران مربوطه حل خواهیم کرد و مواردی که در سطح کلان کشور نیاز به چاره اندیشی دارد، منتقل و پیگیری می‌کنیم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.