خبرنگاران، یاریگر مسئولان در اجرای طرح چهارشنبه های جهادی در استان می شوند

رئیس کمیته اطلاع رسانی قرار گاه اجتماعی استان از روند مثبت رفع محرومیت زدایی در مناطق کم برخوردار البرز با اجرای طرح چهارشنبه های جهادی دراستان خبر داد، گفت: خبرنگاران یاری گر مسئولان در شناسایی مشکلات و انعکاس مطالبات به مسئولان در حوزه های مختلف باشند.

به گزارش همگام با البرز  محمد رضا جهانشاهلو با بیان این مطلب اظهار داشت: طرح موسوم به چهارشنبه های جهادی طی ماه‌های اخیر به دستور استاندار البرز در ۶۶ محله با هدف محرومیت‌زدایی و هماهنگی بیشتر میان مدیران برای رفع مشکلات مناطق و محلات کمتربرخوردار استان آغاز شده است.

وی افزود: تاکنون بازدید های متعدد از محلات کم برخوردار در قالب اجرای طرح چهارشنبه های جهادی، با حضور استاندار، مدیران دستگاه‌های اجرایی استانی و شهرستانی به عمل آمده است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی قرار گاه اجتماعی استان با بیان اینکه خبرنگاران باید صدای مطالبات مردم باشند، افزود: از این رو از خبرنگاران استان دعوت می کنیم در قرار گاه اجتماعی حلقه وصل مطالبات مردم و مسئولان باشند و دلسوزانه صدای حقیقی مردم را به گوش مسئولان برسانند.

جهانشاهلو اشاره کرد با دستور استاندارمحترم مبنی بر استفاده از تمامی ظرفیت های استان در راستای رفع مشکلات اجتماعی، از خبرنگاران جهادی استان در خواست می شود در صورت تمایل با پیوستن به این طرح حلقه واسط میان مردم و مسئولان باشند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.