خانه‌دار شدن دو خانواده مددجوی کمیته امداد با کمک خیرین ساوجبلاغی

دو خانواده موردحمایت هشتگردی با کمک خیرین، مرکز نیکوکاری حضرت خدیجه ، موسسه خیریه نیکان ماموت و مساعدت کمیته امداد البرز خانه‌دار شدند.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز سید محسن حسینی تبار رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه خانواده‌های مددجویی که به همت خیرین و مساعدت کمیته امداد خانه‌دار شدند جز مددجویان پرجمعیت و دچار وضع اضطرار هستند گفت : با کمک خیرین، مرکز نیکوکاری حضرت خدیجه ، موسسه خیریه نیکان ماموت و مساعدت کمیته امداد البرز ، دو واحد مسکونی به ارزش۹۰۰ میلیون تومان با حضور فرماندار ، امام‌جمعه شهر جدید هشتگرد و مسئولین ارشد کمیته امداد البرز به خانواده‌های ساوجبلاغی اهداء شد .

وی با اشاره به اقدامات کمیته امداد از ابتدای سال تاکنون در تأمین مسکن مددجویان که به همت مسئولین مسکن مهر استان، مراکز نیکوکاری و خیرین به اجرا رسیده اظهار داشت: این نهاد انجام خدمات عمرانی مختلفی ازجمله خرید و احداث مسکن برای مددجویان فاقد مسکن، تعمیر، تکمیل، بازسازی منازل، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و … مددجویان تحت حمایت را همه‌ساله در دستور کار دارد.

وی با اشاره به اینکه خدمات تعمیر مسکن مددجویان به‌صورت بلاعوض ارائه می‌شود یادآور شد: معرفی خانوارهای تحت حمایت به ادارات برق، گاز و آب و فاضلاب برای بهره‌مندی از انشعابات رایگان نیز ازجمله خدمات بخش مسکن و ساختمان کمیته امداد است.

رئیس کمیته امداد ساوجبلاغ ضمن تشکر از مراکز نیکوکاری که درزمینهٔ مسکن کمیته امداد را یاری می‌کنند گفت : مراجعه حضوری به دفتر کمیته امداد امام (ره) و بیش از ۳۵ مرکز نیکوکاری طرف تعامل با این نهاد در شهرستان ساوجبلاغ، تماس با شماره تلفن ۲۶۴۴۲۳۶۶۰۰ و واریز کمک نقدی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ راه‌های مشارکت مردم نیکوکار می‌باشد.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.