قاتل جوان ۲۲ ساله در کرج بازداشت شد

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: شخصی که در یک نزاع دسته جمعی به وسیله ضربه چاقو، یک جوان ۲۲ ساله را در منطقه حیدرآباد کرج به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان اداره جرائم جنایی شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز سرهنگ  محمد نادربیگی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به بازداشت قاتل جوان 22 ساله در استان البرز اظهار داشت: بامداد 21 خرداد سال جاری خبر یک فقره درگیری دسته جمعی که منجر به قتل یک جوان 22 ساله در منطقه حیدر آباد کرج شده بود، به مرکز پیام پلیس آگاهی اعلام و بلافاصله کارآگاهان اداره جرائم جنایی و تشخیص هویت به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: بررسی اولیه کاراگاهان بیانگر این بود که در روز حادثه تعدادی از جوانان 20 تا 25 ساله به دلیل نامشخصی با یکدیگر درگیر شده اند که در این زد و خورد یک جوان 22 ساله بر اثر ضربه چاقو مجروح و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز بیان کرد: بلافاصله اقدامات اطلاعاتی- پلیسی کارآگاهان آغاز و در کمتر از از 24 ساعت سه نفر از عوامل اصلی درگیری در اطراف محل حادثه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

این مقام انتظامی گفت: در تحقیقات تکمیلی یکی از متهمان با مشاهده مستندات پلیس لب به اعتراف گشود و به قتل مقتول به وسیله وارد آوردن ضربه چاقو از ناحیه گردن اعتراف کرد.

سرهنگ نادربیگی در پایان با اشاره به تکمیل پرونده و معرفی متهم به مراجع قضایی، خاطرنشان کرد: خانواده ها باید با نظارت بر رفتار جوانان و نوجوانان خود نسبت به کنترل هیجان آنها در این سنین اقدام کنند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.