لزوم ورود دستگاههای امنیتی،انتظامی به تمرکز جمعیت اتباع در کرج

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج به تغییر بافت جمعیتی برخی از مناطق این کلانشهر اشاره کرد و گفت:شهرکرج با خطر غلبه جمعیت اتباع در برخی محلات کرج روبه رو است که لزوم ورود دستگاههای امنیتی، انتظامی نظارتی را می طلبد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز علیرضا رحیمی در نطق پیش از دستور یکصد و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهارداشت: از مسئولین استانی برای رسیدگی به این موضوع، در رابطه با تغییر بافت جمعیتی برخی محلات کم برخوردار درخواست می شود تا از افزایش ورود اتباع به بافت جمعیتی برخی محلات کم برخوردار از طریق قراردادهای اجاره ای پیگیری و مدیریت شود.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج افزود: برابر بررسی های اولیه برخی محلات با موضوع تغییر بافت جمعیتی و غلبه اتباع رو به رو خواهند شد و این موضوع رو به افزایش است لذا پیشنهاد می شود اتحادیه املاک، اداره اتباع استانداری و دستگاه های امنیتی و انتظامی، اقدام به پایش این محلات کنند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی،ورزشی با بیان اینکه علت تمرکز اتباع در برخی محلات کم برخوردار کرج جای سوال دارد، تاکید کرد: این موضوع باید آسیب شناسی و مدیریت شود زیرا برخی آسیب های اجتماعی،سیاسی را به دنبال خواهد داشت.

علیرضا رحیمی تاکید کرد: معاونت فرهنگی با همکاری مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورا تحقیقات و بررسی های لازم را در این زمینه داشته باشند و نتیجه آن را به منظور بهره برداری در اختیار دستگاه های متولی قرار دهند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.