رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای شهر کرج گفت: لایحه تبدیل وضعیت نیروهای تامین نیرو شهرداری هرچه زود تر به صحن علنی ارسال شود.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز و به نقل از روابط عمومی شورای شهر کرج،محمد حسین خلیلی اردکانی در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج که با حضور مدیرکل بازرسی استان البرز برگزار شد، ضمن اشاره به دستاورد های ارزنده و ماندگار شورای اسلامی دوره پنجم اظهار داشت: شهرداری در امر تحول اداری و تشکیل شهرداری مجازی، الکترونیکی کردن فرایند پرونده های ماده صد و قرار دادن اطلاعات املاک در سامانه اتوماسیون با کمک شورای شهر اقدامات اساسی انجام داد ضمن اینکه در تسهیل امور مردم و سرعت و دقت عمل تاثیر بسزایی داشته و در جلوگیری از فساد و سهل انگاری در کارها نیز بسیار مفید بوده است.

عضو شورای شهر کرج تصریح کرد: البته استمرار در این امور و برطرف کردن ضعف های احتمالی باید مد نظر قرار گیرد امیدوارم در این دوره بنیان کارها به گونه ای مستحکم شود که در آینده نیز از این شیوه عدول ننمایند.

خلیلی اردکانی به یادآوری و تقاضای پیگیری سه تبصره از تباصر مصوب سال 1400 اشاره کرد و افزود: تبصره یک مربوط به اجرای کامل دستور العمل شفافیت تا پایان خرداد ماه،  تبصره دو مربوط به اجرای کامل و عملیاتی نمودن سامانه ارزشیابی بر خط مناطق و سازمان ها تا پایان اردیبهشت و تبصره سوم مربوط به برنامه ریزی جهت سازماندهی و بهره گیری مطلوب و استفاده بهینه از پرسنل تامین نیرو متناسب با نیاز های هر منطقه و سازمان تا پایان اردیبهشت است.

رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای شهر کرج بیان کرد: در مورد تبصره شفافیت باید تشکر کنم که حدود 50% کار پیشرفت کرده ولی عزم جدی و سرعت عمل بیشتر برای مابقی کار لازم است و در مورد تبصره ارزشیابی برخط قابل تقدیر هست که در رابطه با مناطق اقدام شده لیکن سازمان ها باید همکاری بیشتر نمایند تا به موقع انجام شود در این رابطه جلسات متعددی بنده با عزیزان داشتم ولی هنوز پاسخ لازم را نگرفته ام.

خلیلی اردکانی در مورد شفاف کردن و ارائه آمار نیرو های شرکتی یادآور شد: در این خصوص تذکر داده بودم و مهلت دو هفته ای برای این کار تعیین نمودم با کمال تاسف پس از 5 ماه پریروز فقط در مورد نیرو های رسمی پاسخ دادند که نظر اصلی بنده تامین نشد در این راستا از شهردار تقاضا دارم پیگیری جدی نمایند تا مشخص شود در سیستم خود چه کسانی سهل انگاری نموده یا قصد کارشکنی دارند.

وی خاطرنشان کرد: تقاضای جدی دارم شهردار، مدیران و معاونین و کارکنان به گونه ای پیگیری نمایند که در ماه های پایانی این دوره هیچ گونه خللی در کارها ایجاد نشود تا در راه اندازی کار مردم و پاسخگویی به آنها به جدیت پیگیری شود و در مقابل سهل انگاری احتمالی برخورد قاطع صورت گیرد.

پایگاه خبری استان البرز

 

انتهای پیام/ کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.