تزریق تمام واکسن‌های داخلی و خارجی برای مردم رایگان است

رئیس پارک علم و فناوری استان البرز از صادرات ۷ میلیون یورویی شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان در سال گذشته خبر داد.

مهدی عباسی در حاشیه بازدید رئیس دفتر تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی استان البرز از پارک علم و فناوری  کرج اظهار داشت: میزان فروش این پارک در سال 1399  بیش از 900 میلیارد تومان بوده و همچنین میزان صادرات این شرکت‌ها به هفت میلیون یورو رسیده است.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر تحقق اقتصاد دانش‌ بنیان خاطرنشان کرد: مجموعه مجتمع تحقیقاتی جهاددانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز در یک بستر هم‌افزا برای تحقق این فرمایش رهبری تلاش می‌کنند.

رئیس پارک علم و فناوری استان البرز با اشاره به اینکه همکاری پارک با همهٔ دستگاه‌های علمی و اجرایی استان اجرایی شده است، بیان کرد: حضور و همکاری مجموعه نیروی انتظامی در پارک علم و فناوری البرز، زمینه‌ساز امنیت روحی روانی و اقتصادی برای توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان در استان است.

وی با بیان اینکه شرکت‌‌های دانش بنیان البرز ظرفیت‌های بسیار خوبی برای همکاری دارند، گفت: این پارک با شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور خود آمادهٔ همکاری در زمینه‌های مختلف با فرماندهی انتظامی استان البرز است.

سرهنگ نگهبان نیز در این نشست بر همکاری با مجموعه مجتمع تحقیقاتی، پارک علم و فناوری البرز و شرکت‌های دانش‌بنیان عضو پارک تأکید کرد و گفت: پارک علم و فناوری البرز و مراکز رشد زیرمجموعه آن بهترین مکان برای پرورش ایده‌های مختلف هستند و ما تلاش می‌کنیم از ظرفیت و توانمندی این مجموعه برای معرفی ایده‌های مختلف که در مرکز تحقیقات و سایر بخش‌های نیروی انتظامی شکل می‌گیرد، استفاده کنیم.

معاون فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز با اشاره به فعالیت‌های مرکز تحقیقات نیروی انتظامی افزود: همکاری دو مجموعه پارک و مرکز می‌تواند دستاوردهای بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف فناوری، علمی، تحقیقاتی و امنیتی به همراه داشته باشد.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.