آسفالت سطح شهر باید دارای کبفیت بالایی باشد

عضو شورای اسلامی شهرکرج با اشاره به اين كه عمر آسفالت در شهر به دليل نبود نظارت بسيار پايين است، گفت: بايد در انتخاب پيمانكار و نوع آسفالت دقت شود و براي اجرا نيز نظارت كافي صورت گيرد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج،مریم قهرمانی صارم در نطق پیش از دستور سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج که در صحن علنی شورا برگزار شد، اظهار داشت: روز اول کاری با بازدید از منطقه مهرشهر انجام شد و طی بازدیدها شاهد رها شدن نخاله ها در سطح شهر بودم.

عضو شورای اسلامی شهرکرج با توجه به اینکه شهرداری دارای کارخانه آسفالت است اما طی بازدید مشاهده شد که آسفالت ها بی کیفیت بوده که می طلبد سازمان عمران نظارت کامل بر این مهم داشته باشد چرا که بی کیفیت بودن آسفالت در اولین بارش ها مساله ساز خواهد شد، بیان کرد: لذا بايد نسبت به بهبود روش‌های استفاده از آسفالت و افزايش كيفيت آن و نیز نظارت سازمان عمران در عملکرد پیمانکاران شهرداری اقدام كنيم.

وی یادآورد شد: برخی مناطق بودجه خوبی دارند اما مشخص نیست کجا در حال هزینه کردن هستند. انباشت نخاله ها در برخی معابر شهری علاوه بر زشت شدن چهره شهری باعث مشکلات و معضلاتی برای مردم شده و با روند افزایشی دمای هوا مشکلات عدیده ای را برای مردم ایجاد کرده است.

عضو شورای اسلامی شهرکرج به نخاله های رها شده و دپو شده در سطح شهر اشاره کرد و گفت: نخاله‌های رها شده در سطح شهر در کوچه و معابر زیبنده نیست و سیمای شهری را خدشه دار کرده و این روزها به مطالبه جدی مردم این شهر تبدیل شده است.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.