حکمرانی خوب بدون حضور رسانه‌ها دست نیافتنی است

نماینده عالی دولت در استان البرزگفت: خداوند بزرگ را شاکرم که به عنوان یکی از خدمتگذاران به شهروندان سرافزار استان البرز، افتخار دارد که از همراهی و تعامل سازنده از خبرنگارانی مسؤولیت‌پذیر، نقاد و حقیقت‌جوی استان، برخوردار باشد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز عزیزاله شهبازی با صدور پیامی، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و تلاش گران عرصه رسانه، خبر و آگاهی تبریک گفت.

متن پیام استاندار البرز دکتر شهبازی به شرح زیر است:

در دنیای امروز بدون حضور کنشگران ارتباطات، حکمرانی خوب دست یافتنی نیست و بر همین اساس نقش رسانه‌ها و فعالان آن بیش‌ از پیش در رساندن نقطه به نقطه اخبار و رویدادها در مراحل مختلف هر پروژه تا رسیدن به نقاط هدف‌گذاری شده در آن،  احساس می‌شود.

امروز پیشرفت و تعالی جامعه ایرانی، مرهون همدلی ها و همزبانی های حمایتگرانه و نقادانه خبرنگاران شریفی است که بدون چشمداشت، از سختی های کار نمی هراسند و پل ارتباطی مستحکمی بین مردم و مسئولین می باشند و تا حصول نتیجه مطلوب دست از تلاش برنمی دارند و بی شک توسعه پایدار بدون در نظر گرفتن مردان و زنان امر رسانه میسر نخواهد شد.

در این راستا خداوند بزرگ را شاکرم که به عنوان یکی از خدمتگذاران به شهروندان سرافزار استان البرز، افتخار دارد که از همراهی و تعامل سازنده از خبرنگارانی مسؤولیت‌پذیر، نقاد و حقیقت‌جوی استان، برخوردار باشد.

با تبریک مجدد روز خبرنگار و نکوداشت قلم و کرامت رسانه، این روز را به منادیان روشنایی و حقیقت در عرصه‌های اطلاع‌رسانی و ارتباطی تبریک می‌گویم و از خداوند بزرگ، توفیق روز افزون‌تان را در خدمت به مردم و میهن اسلامی سرافرازمان آرزومندم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/ شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.