۱۰ مرداد آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره کارآفرینان برتر

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان البرز گفت: آخرین مهلت ثبت نام کارآفرینان البرزی در چهاردهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر در استان تا تاریخ ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ است.

ابراهیم شادمهر ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان البرز با تشریح فرایند ثبت نام چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر، اظهار داشت: رویداد ملی جشنواره کارآفرینان برتر با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سراسر کشور انجام می‌شود.

وی افزود: مهمترین ویژگی‌های جشنواره کارآفرینان برتر استفاده از شاخص‌های به روز و کاملاً علمی – تخصصی در انتخاب کارآفرینان اعم از نوآوری، رشد ترکیبی اشتغال، فروش و همچنین صادرات، شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات و همکاری با متخصصین حوزه‌های مختلف در سراسر کشور جهت امور مربوط به داوری است.

شادمهر ادامه داد: در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر امسال بخش ویژه گردشگری و صنایع دستی به عنوان یکی از بخش‌های تخصصی جشنواره در کنار بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات اضافه شده است.

مدیر امور اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار البرز یاد آور شد : کارآفرینان استان به منظور شرکت در چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر می توانند جهت ثبت نام تا ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ به سامانه جشنواره کارآفرینان برتر به آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir و یا karafarinanebartar.mcls.gov.ir مراجعه نمایند و همچنین در این سامانه ها از نظام نامه و شیوه اجرایی این جشنواره آگاهی حاصل کنند.

شادمهر خاطر نشان کرد : فرایند جشنواره چهاردهم در حالی آغاز به کار کرده که کسب و کارها حدود یک و سال نیم در کنار شرایط سخت اقتصادی کشور درگیر پاندومی کرونا نیز بوده‌اند و طبعا کسب و کارهایی توانسته‌اند بقای خود را حفظ کنند که در مسیر نوآوری گام برداشته باشند.

وی همچنین تاکید کرد : کارآفرینان استان البرز برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان واقع در میدان آزادگان، بلوار امام رضا(ع)، خیابان اردلان ۳، طبقه سوم ،واحد توسعه کارآفرینی مراجعه نموده و یا با شماره تلفن ۳۲۱۲۸۰۰۰ داخلی ۴۵۸ تماس حاصل نمایند.

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل از کارآفرینان استان البرز  خواست در مهلت باقی مانده نسبت به ثبت نام و درج اطلاعات خود در سامانه مذکور جهت شرکت در جشنواره اقدام نمایند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/ شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.