شاهراه اصلي منطقه ويژه اقتصادي پيام آماده بهره برداري است

مدير عامل منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام گفت: با توجه به فعال تر شدن بخش مسافري اين فرودگاه و توسعه فعاليت هاي واحدهاي توليدي و صنعتي در اين منطقه، مسيرهاي دسترسي به پيام در مسیر توسعه قرار گرفته و شاهراه اصلي اين منطقه آماده بهره برداري است.

نادر ثناگو مطلق  ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان البرز با اشاره به بازديد مدير كل راهداري استان از اين منطقه و بلوار شاخص 90 متری اظهار داشت: در اين بازدید مقرر شد كه موانع مسیر دسترسی به بلوار شاخص ٩٠ متري که به عنوان مسير اصلي دسترسي به ترمينال مسافري و ناحیه های صنعتی محسوب میشود با همکاری اداره کل راهداری استان برطرف شود .

وي افزود: از موضوعاتی که در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت نصب تابلوهاي راهنمايي و رانندگي در جهت هدايت به ورودي بلوارشاخص ٩٠ متري و جانمايي اصولي تلويزيون شهري در مسير دسترسي به اين بلوار بود كه قرار شد اقدامات در اين رابطه هر چه سريعتر اجرايي شود.

ثناگو مطلق خاطر نشان كرد: رفع موانع مسير منتهي به ورودي بلوار و آسفالت شدن اين مسير از ديگر مواردي بود كه در بازدید علی زندی‌فر مطرح و مقرر شد كه در خصوص آنها فعاليت هايي انجام شود.

با توجه به وسعت مجموعه پیام بلوار شاخص 90 متری با طول 2300 متر شاهراه اصلی منطقه ویژه اقتصادی پیام محسوب میگردد .

طبق طرح جامع فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام این بلوار جهت دسترسی به اراضی بخش توسعه ای منطقه از جمله فاز 4 که شامل 7 زون میباشد ، ترمینال مسافری و دیگر راههای اصلی منطقه طراحی گردیده است.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.