حتی برق یک خانه هم نباید قطع شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: شرکت توزیع برق استان موظف است تدابیر لازم را داشته باشد تا برق حتی یک خانه قطع نشود.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج شهبازی در بازدید شبانه از مرکز دیسپاچینگ برق استان اظهار داشت: طی چند روز گذشته مشکلاتی که در تامین و توزیع برق استان وجود داشت، موجب نارضایتی مردم شد.

وی ادامه داد: جلسات متعددی برای کمک به مسئولان مربوطه برای مدیریت صحیح حوزه آب و برق استان تشکیل دادیم که موانع را حل کنیم.

شهبازی گفت: شب گذشته از نزدیک مرکز دیسپاچینگ استان را مورد بازدید قرار دادیم و طی گزارشی که ارائه شد روند توزیع برق به مناطق مختلف استان را پیگیری کردیم.

وی افزود: تلاش‌های مجموعه شرکت توزیع برق استان قابل تقدیر است، گفت: تصمیم گرفتیم به گونه‌ای رایزنی و اقدام کنیم که برق در هیچ نقطه‌ای در البرز قطع نشود.

استاندار البرز اضافه کرد: بر این اساس تامین برق مراکز درمانی و بیمارستان‌ها و مکان‌های عمومی در اولویت است و با حساسیت بیشتری مورد توجه قرار گرفت.

وی گفت: در سطح ملی نیز تصمیمات بزرگی گرفته شد و البرز نیز در همان راستا حرکت می‌کند تا مردم با کمترین دغدغه در این خصوص مواجه باشند.

شهبازی افزود: شرکت توزیع برق استان موظف است تدابیر لازم را داشته باشد تا برق حتی یک خانه قطع نشود چراکه رایزنی‌ها و سیاست‌های کلان در این رابطه صورت گرفته است.

وی گفت: همچنین مدیران مربوطه را موظف کردیم که برای چاه‌های آب استان دیزل ژنراتور مستقر کنند تا در مواقع قطعی برق احتمالی، اختلالی در تامین آب شرب مردم ایجاد نشود.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/ شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.