2 متخلف انتخاباتی در بازداشت هستند

 دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با بیان اینکه تاکنون تعداد قابل توجه ای ماینر غیر مجاز در استان کشف شده گفت که تا کنون ۲ طرح برای جمع آوری این ماینرها اجرایی که به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز حسن مددی امروز در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی ماهدشت در گفت وگویی با خبرنگاران با بیان اینکه قطعی برق به صورت جدی در حال پیگیری است اظهار داشت: به همین منظور جلسه ای در سازمان بازرسی استان با حضور رییس برق استان و مشکلاتی که در حوزه آب وجود دارد بررسی و به صورت جدی در حال پیگیری است.

وی افزود: یکی از مشکلات ما در استان استفاده بی رویه از برق و ماینرهای غیر مجاز است که میزان برق مصرفی شان قابل توجه است.

مددی گفت: به همین منظور برنامه هایی برای جمع آوری این ماینرها در استان طراحی که تاکنون ۲ طرح اجرایی و بنا داریم تا تمام ماینرهای غیر مجاز در البرز شناسایی و جمع آوری شوند.

وی با بیان اینکه دستور جمع آوری ماینرهای غیر مجاز به سازمان بازرسی نیز ابلاغ شده اظهار داشت: آمار دقیقی از میزان ماینرهای کشف شده نداریم اما تا کنون و طی ۲ مرحله تعداد قابل توجه ای ماینر غیر مجاز در استان کشف و ضبط شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در بخش دیگری از سخنان خود به قطعی های برق در استان اشاره و گفت: رییس اداره برق استان مکلف شده تا برنامه قطعی ها به خصوص در حوزه تولید را اعلام و طبق برنامه عمل کند، که در صورت نیاز باز نیز این مورد به ایشان یادآوری خواهد شد.

مددی ادامه داد: همچنین موضوع قطعی برق به استاندار انعکاس که وی در دیداری که با رییس کل دادگستری داشتند مقرر شد که سهم قطعی های برق ما را با توجه به اینکه ۷۸ درصد آب شرب مصرفی مردم استان از طریق چاه ها است و در صورت قطعی برق و ژنراتورها آب نیز قطع و تا برگشتن به مدار زمان زیادی می برد وزیر این قول را دادند که در این بخش کمک کنند.

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی پیگیر قطعی برق به خصوص برای بخش تولید است گفت: دیروز در جلسه شورای تامین استان این موضوع بار دیگر بررسی و استاندار نیز قول دادند و رییس اداره برق نیز مکلف هستند که زمان قطعی برق به خصوص به واحدهای تولیدی اعلام و بر اساس همان اقدام نمایند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به پرونده های تخلف انتخاباتی اشاره و عنوان کرد: در این رابطه ۳۷ پرونده تشکیل و ۳۵ نفر نیز بازداشت که هر کدام از این افراد تعیین تکلیف و تفهیم اتهام و اکثریت آنها با تامین قرار مناسب آزاد و حدود یک الی ۲ نفر در بازداشت هستند.

مددی افزود: اکثر تخلفات نیز در ارتباط با نوشت رای به جای دیگری و یا خرید و فروش رای در برخی از شهرهای اقماری بوده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با بیان اینکه ما تابع قانون هستیم اظهار داشت: شکایت هایی در بحث هیات های اجرایی و نظارت مطرح که مقرر شده ظرف مهلت قانونی بررسی کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.