پیام نماینده ولی فقیه در استان البرز در پی پیروزی آیت الله رییسی در انتخابات

محمدمهدی حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز در پی پیروزی آیت الله ابراهیم رییسی در انتخابات ریاست جمهوری پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز نماینده ولی فقیه در استان البرز در پی پیروزی آیت الله ابراهیم رییسی در انتخابات ریاست جمهوری پیام تبریک صادر کرد که به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله رب العالمین و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین

خدای تعالی را حامد و شاکریم که ملت شریف ایران بخصوص  مردم ولایت مدار البرز سرافراز را محروم از عنایات خود نگرداند و توفیق داد که در اولین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب حماسه ای دیگر بیافرینند و بر عزت و اقتدار نظام بیفزایند و گام محکمی در مسیر برقراری عدالت و تداوم استقلال کشور بردارند. اقشار مختلف مردم با بصیرت تمام ، یاوه سرایی هایی که اغواگران داخلی به دستور خناسان خارجی ، چند ماه برای تضعیف حضور و قهر مردم با نظام اسلامی سر داده بودند را خنثی کردند و با حضور و انداختن رای در صندوقها، استکبار را تحقیر و دل دوستداران نظام اسلامی در عالم را شاد کردند . آفرین بر این بصیرت و غیرت دینی شما. این مشارکت عظیم و تاریخ ساز  پشتوانه ای است برای انجام اقدامات اساسی به نفع مردم و منافع ملی.
اینجانب ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب حضرت آیت الله رئیسی زید عزه آرزوی موفقیت در انجام این مسئولیت سترگ که از طرف مردم به ایشان محول شد را از خدای منان مسئلت نموده، از همه عزیزانی که در بهتر برگزاری انتخابات تلاش بی وقفه کردند تشکر و قدردانی می نمایم.

خدایا از شما به خاطر نعمت هایت،
اماما از شما به خاطر توجه و عنایاتت،
رهبرا از شما به خاطر هدایت هایت،
شهدا از شما به خاطر عزت و آبرویی که به نظام دادید، مردم عزیز ایران و هم استانی های بزرگوار از شما به خاطر حضور دشمن شکن تان سپاسگزارم .

حسینی همدانی

نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج ۲۹ خردادماه ۱۴۰۰

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.