۱۷ هزار و ۲۵۶ راننده متخلف استان جریمه یک میلیون تومانی  شدند

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: ۲۳۷ هزار و ۲۷۰ راننده وسایل نقلیه متخلف در اجرای طرح تشدید منع تردد شبانه از ابتدای امسال تاکنون در این استان اعمال قانون شده اند.

 سرهنگ غلامعلی شرق امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به تصویب کمیته ملی کرونا ، طرح منع تردد از ساعت ۲۲ الی سه بامداد در مناطق مختلف استان البرز، اجرایی شده و رانندگان متخلف اعمال قانون شدند.

وی خاطرنشان کرد که در اجرای اعمال محدودیت های کرونایی در این استان ، ۱۷ هزار و ۲۵۶  راننده متخلف در این استان جریمه یک میلیون تومانی  شدند.

رییس پلیس راهور البرز افزود :  طی سال جاری  برای ۱۴ هزار و  ۹۷۰ راننده خودروی متخلف در البرز  قبض جریمه ۵۰۰ هزارتومانی صادر شد.

وی یادآورشد : اکنون بیش از ۸۰ درصد مردم اجرای طرح قانون ‌محدودیت تردد در استان البرز را رعایت می کنند.

شرق  اضافه کرد که با توجه به اعلام ضعیت نارنجی کرونایی در استان البرز ، خودروهای غیر بومی در حال تردد در این استان جریمه می شوند.

رییس پلیس راهور البرز اضافه کرد: این جریمه ها برای خودروهای غیر بومی توسط دوربین های ثبت تخلف و تمام گشت های پلیس راهور اعمال می شود.

شرق  خاطرنشان کرد: همچنین تمام ورودی ها و خروجی های استان توسط دوربین ها و نیروهای پلیس کنترل می شود و در صورت  تردد و  ورود خودرو های با پلاک غیربومی و خروج پلاک های بومی برابر مقررات برخورد می شود.

رییس پلیس راهور البرز خاطرنشان کرد: رانندگان توجه داشته باشند که دراجرای این طرح دوربین های ثبت تخلف فعال بوده و تخلفات از این طریق به صورت هوشمند ثبت می شود.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.