راه‌اندازی نظام پیشنهادات در کمیته امداد امام خمینی (ره)

مدیر برنامه‌ریزی و بودجه کمیته امداد استان البرز از راه اندازی نظام پیشنهادات در کمیته امداد امام خمینی ره خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز فتحعلی عزیزی در جمع خبرنگاران گفت: مردم نیک‌اندیش و خیرخواه استان البرز می‌توانند با پیشنهادات خود در تصمیم‌سازی برای مدیریت جریان خیر و احسان در استان البرز و پویایی سازمان‌های حمایتی مشارکت کنند.

وی با اشاره به راه‌اندازی نظام پیشنهادات در کمیته امداد خاطرنشان کرد: هدف اصلی از این اقدام، بسـط و توسـعه ی همفکـری کارکنـان، خـانواده هـای آنـان و عمـوم مـردم در تصمیم سازی های مدیران ارشد و نیز ارائه ایده های جدید در راستای بهینـه سـازی سیاسـتها و برنامـه هـا، فرآینـدها، خدمات، منابع انسانی، سیستمهای اطلاعاتی و ضوابط امداد ایجاد میگردد.

عزیزی بیان کرد: نظام پیشنهادات می‌تواند بستر خوبی را فراهم کند تا مدیران ارشد در تصمیم‌گیری درست و همچنین بهبود عملکرد و ارتقای خدمات به نیازمندان گام‌های مؤثری را بردارند.

وی افزود: با جلب مشارکت گروه‌های مختلف در قالب نظام پیشنهادات به راحتی می‌توان بسترهای اعتلای خدمات به نیازمندان و بهبود عملکرد و کارایی مؤثر را فراهم کرد.

مدیر برنامه‌ریزی و بودجه کمیته امداد استان البرز گفت: در این راستا کمیته امداد استان البرز آماده دریافت تمام ایده‌ها، نظرات و طرح‌های پیشنهادی حوزه‌های تخصصی صاحب نظران، همکاران و مردم نیکوکار است.

عزیزی اضافه کرد: مردم خیراندیش استان البرز می‌توانند با پیشنهادات خود در تصمیم‌سازی برای مدیریت مناسب جریان خیر و احسان در استان و پویایی و تحرک بخشی سازمان‌های حمایتی مشارکت جدی را داشته باشند.

مدیر برنامه‌ریزی و بودجه کمیته امداد استان البرز بیان کرد: مراجعین پس از ورود به سامانه از قسمت پیشنهادهای مردمی، نسبت به ثبت پیشنهاد خود می‌توانند اقدام لازم و مؤثر را انجام دهند.

عزیزی با اشاره به شرایط پیشنهادات در این سامانه گفت: پیشنهادها باید در راستای بهبود اهداف و برنامه‌های امداد، بهبود فرایندهای فعلی، ارتقای ارائه خدمات امداد و مطلوبیت وضعیت خدمت‌رسانی به نیازمندان، توسعه مشارکتهای مردمی در جهت رفع نیاز مددجویان و توانمندسازی فکری و معیشتی خانوارهای تحت حمایت این نهاد، قابلیت اجرایی، شفاف و صریح، هدفمند و تؤام با راهکارهای عملی باشد.

مدیر برنامه‌ریزی کمیته امداد استان البرز تصریح کرد: پس از ثبت پیشنهاد در سامانه Pishnahadat.emdad.ir کد پیگیری به تلفن همراه پیشنهاد دهنده ارسال می شود که می تواند تمام مراحل بررسی پیشنهاد خود را در سامانه رصد و پیگیری نماید.

پایگاه خبری البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.