دستگاه‌های البرز پیگیر پروژه‌های سفر رئیس جمهور باشند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز خطاب به مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان خواستار اعلام پروژه‌های نیمه تمام آنها شد و گفت: پیروی دستور استاندار البرز در اولین جلسه شورای اداری سال جدید، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مکلف هستند به منظور تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه تمام خود نسبت به اعلام پروژه‌ها اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز احمد افضلی امروز صبح  در جلسه تملک دارایی‌های استان که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در سالن شهدای دولت برگزار شد، اظهار کرد: تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه تمام استان به ویژه در حوزه تامین اعتبارات مورد نیاز از جمله مواردی است که باید در اولویت برنامه‌های دستگاه‌ها قرار گیرد.

به گفته وی کنترل پروژه‌های نیمه تمام با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و درصد اعتبارات مورد نیاز به منظور تکمیل آنها از جمله مواردی است که باید در سال جاری تعیین تکلیف شده و به بهره برداری برسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در ادامه سخنان خود به اعلام گزارش دستگاه‌ها در خصوص میزان پیشرفت پروژه‌ها و همچنین جذب اعتبارات طرح‌ها اشاره کرد و گفت: پیگیری پروژه‌های دور دوم سفر ریاست محترم جمهوری به استان از دیگر مواردی است که باید در سال جدید در دستور کار دستگاه‌ها قرار گیرد.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.