کمک یک میلیارد و 459 میلیون تومانی نیکوکار مقیم خارج از کشور به مددجویان کمیته امداد البرز

نیکوکار مقیم خارج از کشور با حضور در منزل 44 مددجوی البرزی دارای وضع اضطرار، یک میلیارد و 459 میلیون تومان جهت هزینه درمان، خرید ، ودیعه و اجاره مسکن، کمک هزینه دانشجویی و... اهداء کرد..

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز عبدالله طاهری رئیس کمیته امداد امام (ره) محمدشهر در جمع خبرنگاران  با اشاره به اینکه حسین حاج غلام سریزدی، نیکوکار مقیم خارج از کشور همکاری 10 ساله با مجموعه کمیته امداد دارد گفت: این نیکوکار مقیم خارج از کشور با حضور در منزل 44 مددجوی البرزی دارای وضع اضطرار، یک میلیارد و 459 میلیون  تومان جهت هزینه درمان، خرید ، ودیعه  و اجاره مسکن، کمک هزینه دانشجویی… به این عزیزان کمک کرد..

 

طاهری با بیان اینکه در حال حاضر 6 حامی و خیر  مقیم خارج از کشور به مددجویان کمیته امداد محمدشهر کمک می کنند اظهار داشت: هموطنان خارج از کشور در صورت تمایل به حمایت از فرزندان بی بضاعت تحت پوشش کمیته امداد، مشخصات خود شامل کدملی، تاریخ تولد، شماره همراه(ایرانی)، آدرس ایمیل، نام کشور محل سکونت و تلفن تماس خارج از ایران را به شماره فضای مجازی 09378587918 ارسال کنند.

وی استمرار توفیقات این نهاد در به ثمر رساندن برنامه‌های فقرزدایی را درگرو همیاری و مشارکت مردم نیکوکار دانست و گفت: مردم البرز در صورت تمایل می‌توانند در طول سال با حضور در واحد طرح اکرام و محسنین مستقر در اداره کل کمیته امداد البرز و دفاتر امداد امام (ره) شهرهای البرز و همچنین تماس با شماره تلفن 34878071 فرزندان معنوی خود را انتخاب و در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.