۶۳ هزار کارت ملی هوشمند در البرز آماده تحویل است

مدیرکل ثبت احوال البرز گفت: ۶۳ هزار کارت هوشمند ملی صادر و آماده تحویل به متقاضیان است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز محمود محمدی اظهار داشت: افرادی که کارت هوشمند ملی آنها صادر و آماده تحویل شده، برای دریافت کارت ملی خود مطابق با آدرس ذکر شده در پیامک دریافتی به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه کارت هوشمند ملی مهمترین کارت هویتی افراد است و حتما برای دریافت آن باید به مراکز اعلام شده مراجعه شود، خاطرنشان کرد: عمده علت عدم مراجعه این افراد تغییر محل سکونت و مهاجرت به استان دیگر و یا تغییر شماره همراه درج شده در سامانه ثبت نام کارت هوشمند ملی است.

محمدی خاطرنشان کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به ادارات ثبت احوال محل سکونت جدید خود طی درخواست مکتوب کارت خود را از استان البرز به استان مد نظر خود منتقل کنند.

وی گفت: شهروندان برای استعلام از وضعیت کارت هوشمند ملی می توانند به درگاه سامانه سهیم ثبت احوال مراجعه کنند.

وی یادآور شد: این سامانه خدمات یکپارچه این سازمان است که اطلاعات فردی، خدمات الکترونیکی نظیر تغییر نام، درخواست کارت ملی، درخواست گواهی تجرد و تغییر نشانی دراین درگاه قابل مشاهده است.

محمدی افزود: با توجه به سیاست های عمومی مبنی بر دولت الکترونیک، سازمان ثبت احوال کشور با بهره گیری از تمام توان عملیاتی خود زمینه را برای صدور کارت های هوشمند برای افراد مشمول فراهم کرده است.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره8 کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.