113معبر دارای خاموشی مقطعی و کلی در کرج هستند

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل گفت :در راستای مدیریت یکپارچه شهری همکاری بیشتر از سوی دستگاههای خدمات رسان با شهرداری کرج در زمینه عمران شهری ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز علیرضا رحیمی محمودآبادی درجلسه بررسی روشنایی معابر سطح شهر که با حضور اعضای کمیسیون عمران و معاون بهره برداری شرکت توزیع برق استان البرز تشکیل شد،اظهار داشت: با توجه به گلایه متعدد شهروندان محترم،موضوع روشنایی معابر جزء دغدغه های مدیریت شهری کرج می باشد که در سنوات گذشته با شرکت توزیع برق استان البرز تفاهم نامه ای منعقد شده و برای اینکه خدمات دستگاههای خدمات رسان یک تطابق با مدیریت شهری داشته باشد از سوی دستگاه های مربوطه همکاری و هماهنگی لازم با مدیریت شهری را می طلبد.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل اضافه کرد: طی استعلامی که از 10منطقه شهرداری در خصوص روشنایی معابرصورت گرفت بیش از113معبر خاموشی کلی و یا مقطعی در سطح شهر گزارش شده است که به دغدغه و خواسته شهروندان محترم تبدیل شده با توجه به اینکه شرکت توزیع نیروی برق متولی اصلی روشنایی معابر می باشد انتظار می رود حداکثر سعی و تلاش در این مجموعه بکار گرفته شود تا نقطه دغدغه مدیریت شهری و شهروندان محترم برطرف شود.

دبیر کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج خواستار به روز رسانی تفاهم نامه فی مابین با توجه به قانون اخیر درآمد پایدار شد و افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان البرز هر چه سریعتر نسبت به اصلاحات خاموشی ها اقدام و در خصوص معارضات تاسیساتی پیگیری بعمل آورد.

علیرضا رحیمی در پایان یادآور شد: پارلمان مدیریت شهری از دو دستگاه خدمات رسان (اداره کل راهداری استان -شرکت توزیع نیروی استان البرز)جهت رفع دغدغه و مشکلات شهروندان دعوت بعمل آورده و به زودی از دیگر دستگاههای خدمات رسان در راستای تکریم ارباب رجوع دعوت خواهد شد.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.