680 خدمت مسکن به مددجویان البرزی از ابتدای سال تا کنون

کمیته امداد از ابتدای سال جاری تاکنون 48 میلیارد و 571 میلیون تومان صرف خرید ، احداث، تکمیل، و یا تعمیر و بازسازی 684 مسکن مددجوی البرزی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه هزینه‌های انجام‌شده در بخش مسکن مددجویی از محل اعتبارات دولتی، صدقات، مراکز نیکوکاری، خیرین، زکات، آورده مددجو، وام قرض‌الحسنه بوده است، اظهار داشت: کمیته امداد از ابتدای سال جاری تاکنون 48 میلیارد و 571 میلیون تومان صرف خرید ، احداث، تکمیل، و یا تعمیر و بازسازی 684 مسکن مددجوی البرزی کرده است.

وی با بیان اینکه خدمات ارائه شده در حوزه مسکن شامل «احداث و تکمیل»، «تعمیر و بازسازی» و «خرید» می‌شود،افزود: از ابتدای سال تا کنون در سرفصل کمک به خرید 156 مورد و احداث و تکمیل مسکن شهری و روستایی و کمک به تعمیر و احداث فضاهای جانبی 528 مورد به خانواده‌های تحت حمایت ارائه‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه کمک به خرید مسکن در مناطق شهری 50 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه بدون سود می‌باشد گفت: این نهاد انجام خدمات عمرانی مختلفی ازجمله خرید و احداث مسکن برای مددجویان فاقد مسکن، تعمیر، تکمیل، بازسازی منازل، گازکشی، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و … مددجویان تحت حمایت را در دستور کار دارد.

محمدی فرد با اشاره به اینکه خدمات تعمیر مسکن مددجویان به‌صورت بلاعوض و معوض ارائه می‌شود، عنوان کرد: معرفی خانوارهای تحت حمایت به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به‌منظور اخذ مجوز ساخت و به ادارات برق، گاز و آب و فاضلاب برای بهره‌مندی از انشعابات رایگان نیز ازجمله خدمات بخش مسکن و ساختمان کمیته امداد است.

مدیرکل کمیته امداد البرز گفت: مراجعه حضوری به دفتر کمیته امداد امام (ره) و بیش از 400مرکز نیکوکاری طرف تعامل با این نهاد در استان ، تماس با شماره تلفن 32811470 و واریز کمک نقدی به شماره کارت 6037997950030578 راه‌های مشارکت مردم نیکوکار می باشد.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.