احداث و تعمیر 543 واحد مسکن مددجویی در 9 ماهه نخست سال جاری

9 ماهه ابتدای سال رقمی معادل 35 میلیارد تومان توسط کمیته امداد البرز صرف خرید، احداث و تعمیر 543 واحد مسکونی مددجویان شده است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز محمد محمدی فرد با اشاره به اینکه هزینه‌های انجام‌شده در بخش مسکن مددجویی از محل اعتبارات دولتی، صدقات، مراکز نیکوکاری، خیرین، زکات، آورده مددجو، وام قرض‌الحسنه بوده است،اظهار داشت: رقمی بالغ‌بر 35 میلیارد تومان صرف خرید، احداث و تعمیر 543 واحد مسکونی مددجویان شده است.

وی افزود: از ابتدای سال تا کنون در سرفصل کمک به خرید 110 مورد و احداث و تکمیل مسکن شهری و روستایی و کمک به تعمیر و احداث فضاهای جانبی 433 مورد به خانواده‌های تحت حمایت ارائه‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه کمک به خرید مسکن در مناطق شهری 50 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه بدون سود می‌باشد گفت: این نهاد انجام خدمات عمرانی مختلفی ازجمله خرید و احداث مسکن برای مددجویان فاقد مسکن، تعمیر، تکمیل، بازسازی منازل، گازکشی، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و … مددجویان تحت حمایت را در دستور کار دارد.

محمدی فرد با اشاره به اینکه خدمات تعمیر مسکن مددجویان به‌صورت بلاعوض و معوض ارائه می‌شود یادآور شد: معرفی خانوارهای تحت حمایت به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به‌منظور اخذ مجوز ساخت و به ادارات برق، گاز و آب و فاضلاب برای بهره‌مندی از انشعابات رایگان نیز ازجمله خدمات بخش مسکن و ساختمان کمیته امداد است.

مدیرکل کمیته امداد البرز گفت: مراجعه حضوری به دفتر کمیته امداد امام (ره) و بیش از 400مرکز نیکوکاری طرف تعامل با این نهاد در استان ، تماس با شماره تلفن 32811470 و واریز کمک نقدی به شماره کارت 6037997950030578 راه‌های مشارکت مردم نیکوکار می باشد.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.