البرز مرکز تعطیلات 14 میلیون جمعیت شناور تهران

معاون گردشگری البرز با اشاره به اینکه در استان البرز، جاذبه های گردشگری بی نظیری وجود دارد، گفت: البرز مرکز تعطیلات 14میلیون جمعیت شناور استان تهران است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز شهرام علی‌محمدی اظهار داشت: طالقان یک شهرستان بومگردی است.

ساوجبلاغ با دارا بودن مناطقی چون کردان، کوهسار، سهیلیه و چهارباغ به عنوان منطقه ییلاقی استان مطرح است. جاده کرج-کندوان به عنوان یکی از زیباترین جاده‌های جهان و رودخانه خروشان کرج به عنوان طبیعت بکر باید مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی البرز با بیان اینکه البرز استانی چهار فصل است، اظهار کرد: در دی ماه منطقه دیزین پر از برف است ولی هوا در کرج آفتابی است. باید وجود چنین ظرفیت‌هایی در استان را به عنوان نقطه قوت پررنگ ببینیم.

علی‌محمدی با بیان اینکه به دنبال ایجاد نشاط اجتماعی در بین مردم هستیم، اظهار کرد: تپه 9 هزار ساله ازبکی نظرآباد، کوه‌های رنگی اشتهارد، کاروانسراهای تاریخی همگی از ارزش گردشگری بالایی برخوردارند اما موضوع قابل تأمل این است که ظرفیت‌ها باید شناسانده شود.

او تولید محتوای جذاب برای شناساندن جاذبه های گردشگری را بسیار مهم دانست و گفت: تمام حوزه گردشگری استان البرز باید به گونه‌ای شناسانده شود که باعث جذب گردشگر باشد. اقداماتی مانند معرفی برنامه های هوشمند که به معرفی جاذبه ها و زیر‌‌ساخت‌ها بپردازد، در این زمینه بسیار موثر است.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.