حمایت نمایندگان مجلس از وزیر صمت راهگشای رفع موانع اقتصادی است

دبیر دبیرخانه مشترک تشکل های نساجی و پوشاک کشور ضمن ابلاغ مراتب تشکر فعالان این صنایع از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ابقا وزیر صنعت، معدن و تجارت، این اقدام را حرکتی راهگشا در رفع موانع تولید، صادرات و واردات عنوان کرد. 

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز یدالله مالمیر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با رای قاطع نمایندگان‌ مجلس در مخالفت با استیضاح وزیر صمت، انتظار این است پاره ای ناهماهنگی ها و دست انداز های غیر طبیعی در مسیر  فعالیت های این وزارتخانه برطرف شود.
وی تصریح کرد: فعالان عرصه صنایع نساجی، پوشاک و چرم کشور متفقا کارنامه یکساله عملکرد فاطمی امین را مثبت و قابل قبول می دانند و انتظار دارند برنامه ریزی ها و اقدامات شایان توجه ایشان در ساماندهی این وزا تخانه عملیاتی شود.
دبیر دبیرخانه مشترک تشکل های نساجی و پوشاک کشور گفت: مدتی است در وزارت صمت یک تیم کارآمد برای رفع چالش های اقتصادی به ویژه در بحث تولید و صادرات تشکیل شده است
و ان شاءالله  با همت و همراهی دستگاه های اجرایی مرتبط موانع پیش رو برطرف و مسیر برای تقویت اقتصاد جامعه هموار خواهدشد.
مالمیر ادامه داد: ما فعالان اقتصادی وظیفه می دانیم با ارایه نظرات کارشناسی مدیران وزارت صمت  را در رفع چالش ها و ایجاد تحول در پویایی اقتصاد کشور یاری کنیم.
وی خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مشکلات حاد حاکم در اقتصاد کشور ناشی از وجود برخی قوانین کهنه و ناهمخوان با اقتصاد امروز کشور است و انتظار داریم نمایندگان برای اصلاح، تغییر  قوانین مزاحم وارد صحنه شوند.
نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز افزود: ریشه مشکلات موجود در اقتصاد کشور ناشی از خودنمایی قوانین کهنه و تاریخ گذشته است و ضروری است مجلس شورای اسلامی برای رفع این مشکل اقدام نمایند.
انتهای پیام/شراره کهنسال
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.