طرحی که راهنمای مسیر ۱۰ ساله آتش‌نشانی کرج شد

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: طرح جامع پیشگیری آتش نشانی و خدمات آن توسط این سازمان تدوین شده که مسیر ما را تا ده سال آینده پیش‌بینی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز محمد جمشیدی صبح امروز در جمع خبرنگاران استان البرز اظهار داشت: اماکن تجاری، اداری، مسکونی و معابر پرخطر و… در این طرح ذکر و ظرفیت جذب نیرو با توجه به جمعیت بازنشستگان در آن پیش‌بینی شده است.

وی افزود: این برنامه تحقیقاتی برای اولین بار بین تمام سازمان‌های آتش نشانی و خدمات ایمنی کل کشور تدوین و همه بایدها و نبایدها، کمبودها، الزامات این سازمان و خطرات و تهدیدات شهری در آن گنجانده شده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: درخصوص ارتقای معیشت پرسنل چندین مرتبه به سازمان شهرداری ها مراجعه کرده ایم و جلساتی داشتیم، مشکلات طرح شده و راهنمایی هایی را دریافت کردیم.

وی افزود: تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم تا حد توان و با کمک اعضای محترم شورای اسلامی و شهردار محترم حتی قسمت کوچکی از مشکلات آتش‌نشانان را برطرف کنیم.

جمشیدی گفت: مقرر شد تا مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی نیز همکاری عمیقی با مجموعه ما داشته باشد و در مسیر تحقیقات تا برطرف شدن مشکلات ما را همراهی کند.

وی افزود: تلاش ما بر این است سقف اضافه کار نیروهای عملیاتی را از ۱۲۰ ساعت به ۱۷۵ ساعت برسانیم.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: تلاش می‌کنیم با تصویب لایحه افزایش میزان اضافه‌کاری کارکنان نیروهای عملیاتی تا سقف ۱۷۵ ساعت، اعمال مبلغ دو میلیون تومان در فیش حقوق ماهیانه در قالب رفاهیات و افزایش پرداخت کمک هزینه غذا به مبلغ دو میلیون تومان از سوی اعضای شورای اسلامی، بخشی از دغدغه‌های نیروهای عملیاتی را حل کنیم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.