درخواست پلیس استان البرز از مردم؛ سارقانِ زورگیر را شناسایی کنید

پلیس آگاهی استان با انتشار تصاویر سارقان به عنفی که اقدام به ۱۹ فقره سرقت از رانندگان تاکسی های اینترنتی کرده بودند، خواستار شناسایی آنها شد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز سرهنگ  محمد نادربیگی با اشاره به متلاشی شدن باند سارقان تاکسی‌های اینترنتی در البرز اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت و زورگیری از رانندگان تاکسی‌های اینترنتی توسط 3 فرد جوان در نقاط مختلف شهر کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستورکار اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.

وی افزود: بررسی های اولیه حاکی از این بود که سارقان با استفاده از سیم کارت‌های سرقتی و بدون صاحب اقدام به نصب برنامه موبایلی تاکسی اینترنتی کرده و از این طریق اقدام به درخواست خودرو برای سفر به نقاط خلوت شهر می کردند و پس از رفتن به آن مناطق در فرصتی مناسب با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت لوازم با ارزش راننده کرده و متواری می‌شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و بکارگیری اقدامات اطلاعاتی-پلیسی موفق به شناسایی یکی از سارقان شده و با ردزنی مخفیگاه او در یکی از نقاط شهر کرج، در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف متهم به 19 فقره سرقت با این شیوه و سایر شیوه‌های خفت گیری با همدستی 2 نفر دیگر از سارقان سابقه دار، گفت: کارآگاهان در مدتی کوتاه مخفیگاه 2 همدست متهم را نیز شناسایی و آن ها را نیز در 2 عملیات جداگانه دستگیر کردند.

سرهنگ نادربیگ با اشاره به شناسایی تعدادی از مالباختگان و ادامه دار بودن تحقیقات پلیسی برای کشف زوایای پنهان این پرونده، خاطرنشان کرد: با دستور دادیار شعبه 15 دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرج، تصاویر متهمان بدون پوشش منتشر می‌شود تا چنانچه شهروندان اعم از رانندگان تاکسی های اینترنتی و عموم مردم توسط این افراد مورد سرقت و اذیت و آزار قرار گرفته اند، برای طرح شکایت و پیگیری پرونده خود به پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج- میدان طالقانی- بلوار تعاون- ساختمان پلیس آگاهی مراجعه کنند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.