راه‌اندازی سامانه امداد هوشمند باهدف بهبود فرآیند خدمت‌رسانی به مددجویان

این سامانه باهدف هوشمند سازی ارائه خدمت سریع و بهینه در کمیته امام خمینی (ره)، ثبت اطلاعات مددجویان تحت حمایت و تسهیل و تسریع در برقراری ارتباط مؤثر با خیرین راه‌اندازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز ابوالفضل فلاح قنبری معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان البرز با اشاره به اینکه سامانه امداد هوشمند و کارآمد باهدف مدیریت صحیح خدمات ایجادشده است، اظهار داشت: صحت‌سنجی و به‌روزرسانی اطلاعات فردی، پالایش اطلاعات مددجویان، دسترسی آسان به سامانه، جلوگیری از مراجعه حضوری جامعه هدف از طریق ثبت الکترونیکی درخواست خدمات، بخشی از مزایای استفاده از این سامانه است.

وی افزود: این سامانه امکان بهره‌مندی عادلانه مددجویان از خدمات مختلف این نهاد برای افراد تحت حمایت و در گام‌های بعدی امکان استفاده مطلوب از ظرفیت خیران در ارائه خدمت به محرومان را فراهم می‌کند.

فلاح قنبری بابیان اینکه در این سامانه، نیازمندانی که به کمک‌های مالی و معنوی نیاز دارند، شناسایی و اطلاعات آن‌ها به‌صورت یکپارچه ثبت خواهد شد، افزود: نیاز هر یک از نیازمندانی که در این سامانه درخواست خود را ثبت می‌نمایند پس از بررسی‌های کارشناسی و صحت سنجی جهت رفع وارد مرحله اقدام می‌شوند.

وی همچنین گفت: کمیته امام خمینی (ره) همواره در تلاش است رفع نیاز محرومان و ولی‌نعمتان همراه با حفظ کرامت انسانی این عزیزان انجام شود و موجبات گره‌گشایی و توانمندسازی آن‌ها فراهم شود.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.