دپوی انواع قطعات الکترونیک در “اشتهارد”

فرمانده انتظامی شهرستان "اشتهارد" از کشف یک انبار دپوی قطعات الکترونیک قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز سرهنگ “علی عزیزی” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای حمایت از تولید و مقابله با قاچاق کالا و ارز و در پي دریافت خبری از مرکز پايش پليس امنيت اقتصادي مبنی بر دپو مقدار قابل توجهی کالای الکترونیک در یک انبار در شهرک صنعتی، بررسی موضوع در دستورکار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی در محل مورد نظر حاضر و در بازرسی از آنجا 98 هزار و 273 عدد قطعات الکترونیک از قبیل قطعات اسکنر،کابل دوربين، پايه پلاستيکي دوربين و سوئيچ شبکه را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان “اشتهارد” در ادامه با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه، بیان داشت: کارشناسان ارزش ریالی اموال قاچاق کشف شده را 60 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

سرهنگ “عزیزی” با بیان اینکه در این راستا پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی داده شد، تصریح کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز به صورت توامان در نیروی انتظامی در حال انجام است و شهروندان می توانند هرگونه اخبار و اطلاعات خود در زمینه نگهداری و دپو اموال قاچاق را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.