اشتباهی که از سوی رئیس شورای اسلامی شهر کرج رخ داد به هیچ وجه نباید مجددا تکرار شود و قابل گذشت نیست

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی در واکنش به حاشیه اخیر شورای شهر کرج مبنی بر استفاده شخصی رییس شورا از بیت المال، گفت: این اشتباه قابل گذشت نیست، اشتباهی که از سوی رئیس شورای اسلامی شهر کرج رخ داد به هیچ وجه نباید مجددا تکرار شود چون مردم نباید این موضوع را احساس کنند که جریان انقلابی امتیازات خاصی را برای خودش قائل است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز علیرضا عباسی، نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد، ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص حاشیه اخیر شورای شهر کرج، گفت: مردم در انتخابات ۹۸ و ۱۴۰۰ به یک جریانی اعتماد کردند تا مجموعه انقلابی سر کار بیاید و کارهای انجام نشده قبلی را انجام دهد؛ یکی از مباحثی که مردم به جریان انقلاب اعتماد کردند حفظ بیت المال بود. اگر یک تفکر انقلابی را سر کار می‌آوریم هدفمان این است که این افراد بیشتر از همه تلاش کنند.

وی افزود: انتظار مردم از مجموعه انقلابی بسیار بالاست؛ اگر یک فرد عادی جایی اشتباه کند شاید قابل گذشت باشد ولی اگر این اشتباه را مجموعه انقلابی انجام دهد این موضوع قابل گذشت نیست، بنابراین نمایندگان استان البرز به عنوان نماد تفکری که مردم به آن اعتماد کردند معتقدند که جریان انقلابی باید نهایت دقت و تلاش را در حفظ اموال بیت المال داشته باشد.

عباسی بیان کرد: ما نباید بیاییم شرایط را متفاوت از دیگران ببنیم و از خدماتی استفاده شود که مردم نتوانند از آن بهره ببرند؛ شهرداری کرج باید نهایت دقت را در واگذاری اموالش به دیگران داشته باشد. اشتباهی که از سوی رئیس شورای اسلامی شهر کرج رخ داد به هیچ وجه نباید مجددا تکرار شود چون مردم نباید این موضوع را احساس کنند که جریان انقلابی امتیازات خاصی را برای خودش قائل است.

رئیس مجمع نمایندگان البرز در مجلس یازدهم اظهار کرد: مردمی که در شهر زندگی می‌کنند حداقل امکانات را ندارند و بعضا در امورات شان مانده‌اند وقتی چنین مواردی را می‌شنوند اعتمادشان از مسؤولان سلب می شود. مردمی که حداقل امورات زندگی شان را به سختی می‌گذارنند وقتی می‌بینند فرزند یکی از مسؤولان از ماشین گران قیمت بیت المال سوءاستفاده می‌کند این موضوع برای آن‌ها قابل قبول نیست و باید تلاش شود تا دیگر اینگونه اتفاقات رخ ندهد.

رئیس مجمع نمایندگان استان البرز گفت: متاسفانه برخی از موارد در شهرداری کرج به رویه تبدیل شده و از سالیان قبل وجود داشته ولی این رویه برای جریان انقلابی پذیرفته شده نیست. مجموعه شورای شهر و شهرداری که حاصل اعتماد مردم به جریان انقلابی است در گام اول ایرادات گذشته را باید برطرف کنند؛ اگر مواردی بوده که منجر به واگذاری امکانات خاص به برخی از افراد بوده از تکرار چنین موضوعی باید جلوگیری شود.

عباسی تصریح کرد: درست است که این رویه از قبل بوده ولی این موضوع دلیل برای صدور مجوز برای برخی از امکانات خاص توسط جبران انقلابی نیست بنابراین در گام اول شهرداری باید رویه غلط کنونی اصلاح کند و در گام بعدی شورای شهر نظارت لازم بر شهرداری به منظور  تغییر این روند را داشته باشد.

عباسی تصریح کرد: مردم انتظار دارند که جریان انقلابی در این وادی ها دیگر قرار نگیرد و دیگر موضوعاتی مانند ویژه خواری و انحصار بر اساس منافع شخصی نباید از این پس وجود داشته باشد. اگر واگذاری خودروی شهرداری کرج به رئیس شورای شهر غیر قانونی بوده این روند باید اصلاح شود.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/الناز کوهزاده

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.